Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma estére nagyon sokat ettem!...

Ma estére nagyon sokat ettem! Mit csináljak holnap? Elrontottam az egészet?

Figyelt kérdés
na szóval elkezdtem 1 hete járni erre a hypoxi trainer edzésre,egy héten 3x kell menni és 40percet tekerünk.Adtak egy étrendet,hogy hány órakor miket lehet enni,nagyjából beis tartottam,de ma voltunk fogorvosnál utána bementünk egy boltba vízért de akciós volt a zabpelyhes almás süti és vettem gondoltam eszek 1-2 darabot...hazajöttem és annyira éhes lettem hogy kb a fél zacskót megettem(1db:60kcal),ettem vagy 10korpás kekszet margarinnal meg sajttal,narancsot,müzli szeletet,tejet fitness cerbonával és kb ennyi.nagyon rosszul érzem magam emiatt,de szeretném holnap jóvá tenni:( segítsetek!mit mozogjak?

2013. júl. 12. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Már semmit nem tudsz csinálni.

Nem egy nap miatt fog fölösleg lenni rajtad. Folytasd ott, ahol abbahagytad és figyelj, hogy máskor adj meg edzés után minden olyat a testednek, amire szüksége van! Akkor nem tudsz félrecsúszni.

Sokan csinálják azt, hogy másnap egy ilyen esti befalás után koplalnak, nem esznek semmit, mert ezzel "kiegyenlítenek". Ezzel csak rontanak a helyzeten. Ugyanúgy kell csinálni mindent, ahogy eddig :)

De ha nagyon bűntudatod van, mozoghatsz fél órával többet. Az sosem árt :)

2013. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
leirnad az etrendet es az adataid? ha ilyen zabarohamok jonnek rad nem biztos, hogy jo az etended
2013. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!