Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 160 kg vagyok...

Mit csináljak? 160 kg vagyok és semmi sem akar sikerülni.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és a héten lesz szóbeli érettségim. Semmit sem tanultam pedig csak 2 napom van, hiányzik még 40 db tételem.

160 kg vagyok, nem birok lefogyni.

1 éve itthon vagyok, esti tagozatos gimnáziumba jártam. Nem voltam sehol már 1 éve, itthon vagyok.

Nincsenek barátaim, nem szexeltem még.

Úgy érzem, hogy egyszerűen szétestem. Nem birok gondolkodni. Folyamatos nyomás alatt érzem magam. Reggeltől estig, reggeltől estig.

Képtelen vagyok akármire is koncentrálni, mert folyton csak a gondjaim cikáznak a fejeben.

Hihetetlen ingerlékeny vagyok. Utálok emberek közé menni, mert szeszélyezve érzem magam.

Falun lakom, utálok itt lakni.

Szerintetek érdemes lenne egyszerűen kimennem külföldre, Angliába, de nem tudok angolul?

Nem tudom mi lesz velem. Nem segít, nem támogat senki. Csak a szüleim eltartanak és ennyi. Képtelen vagyok dolgozni, mivel fizikailag korlátolt vagyok a súlyomból adódóan. Gyorsan kifáradok.

Nem birok lenyugodni csak akkor amikor eszem.


Kélek segítsetek, már sírógörcs kerülget.


2013. jún. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, mi van veled most?:))
2013. nov. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Én, iiis :DD
2014. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!