Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 160 kg vagyok...

Mit csináljak? 160 kg vagyok és semmi sem akar sikerülni.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és a héten lesz szóbeli érettségim. Semmit sem tanultam pedig csak 2 napom van, hiányzik még 40 db tételem.

160 kg vagyok, nem birok lefogyni.

1 éve itthon vagyok, esti tagozatos gimnáziumba jártam. Nem voltam sehol már 1 éve, itthon vagyok.

Nincsenek barátaim, nem szexeltem még.

Úgy érzem, hogy egyszerűen szétestem. Nem birok gondolkodni. Folyamatos nyomás alatt érzem magam. Reggeltől estig, reggeltől estig.

Képtelen vagyok akármire is koncentrálni, mert folyton csak a gondjaim cikáznak a fejeben.

Hihetetlen ingerlékeny vagyok. Utálok emberek közé menni, mert szeszélyezve érzem magam.

Falun lakom, utálok itt lakni.

Szerintetek érdemes lenne egyszerűen kimennem külföldre, Angliába, de nem tudok angolul?

Nem tudom mi lesz velem. Nem segít, nem támogat senki. Csak a szüleim eltartanak és ennyi. Képtelen vagyok dolgozni, mivel fizikailag korlátolt vagyok a súlyomból adódóan. Gyorsan kifáradok.

Nem birok lenyugodni csak akkor amikor eszem.


Kélek segítsetek, már sírógörcs kerülget.


2013. jún. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

A gyümölcs elmegy!


Főtt zöldség.. tojásos lecsót mikor ettél utoljára? Tudod milyen finom 'főtt zöldség' ételek vannak? Nosalty-n nézz vega recepteket, vagy paleo köret recepteket. Rohadt finom zöldséges kaják vannak, csak fűszer és egy kis varázslat kérdése az egész.



A macskákkal és a tejjel az a helyzet, hogy a macskákat még meg lehet enni (eredeti olasz spagetti macskahússal van, neked most a tészta felejtős kivéve ha répa csíkokat főzöl spagettinek). Ellenben a tejjel, azt abszolút nem éri meg. Csak ez ilyen tabu téma ebben az országban a tejipar lobbija mellett.

2013. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Tápi! Ezen a macskáson behaltam xDDDD


Mi a baj a tejjel am?

2013. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nézz át pár tételt ma! Attól is jobban fogod magad érezni, hogy tettél vmi hasznosat!

2013. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim válasza:
Azért egy kis tej naponta, nem a világ vége
2013. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Ez a nem a világ vége dolog igaz abszintra, egy löket hernyóra vagy más drogra, mert ezek legalább valamiért jók. De a tejre.. pff..


Az a baj vele, hogy igen rossz hatással van ránk. Érdemes utána olvasni. Minimális előny (mondjuk tápanyagok) cserébe egy csomó rossz hatás. Hát ha valaki eleve beteg, elhízott akkor annak ez igenis a világ vége. Egészséges ember meg tegye tönkre magát ahogy akarja :)

2013. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
De mi benne a káros? Régen pont azt nyomták, hogy mennyire egészséges. Én a fehérjeporomat csak tejjel tudom meginni, ez napi legalább 3 deci tej...
2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Még ma is nyomatják.


Csak a te immunrendszered nem egy borjé, így autoimmun folyamatokat okoz nálad a tej, és nagyon felviszi az inzulinszintedet mint valami snickers torta sok-sok cukorral. Lényegében ennyiben áll a probléma.

2013. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Csinálok estére répa turmixot. Répa, alma és víz. Kíváncsi vagyok milyen lesz.


Tejet is csak akkor szoktam inni, ha gabonapehely van itthon, szóval nem nagyon szoktam tejtermékeket fogyasztani. Bár szeretem a tejet, de kibírom nélküle.

Hétvégén majd akkor csinálok valamilyen zöldséges ételt, a következő 3 napom sűrű lesz, érettségi. Nem tudom mikor engednek haza, reggeltől bent leszek.


Igazából maga az érettségi nem izgat, abszolút, de nem izgulok pedig tényleg még egyetlen egy tételt sem olvastam el, majd csak lesz vele valami.

2013. jún. 18. 14:41
 39/52 anonim ***** válasza:
Hogy alakult a napod? :) Jó meleg van, ilyenkor kisebb az étvágy is :)
2013. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
Jól fog esni az a turmix gondolom!
2013. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!