Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 160 kg vagyok...

Mit csináljak? 160 kg vagyok és semmi sem akar sikerülni.

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok és a héten lesz szóbeli érettségim. Semmit sem tanultam pedig csak 2 napom van, hiányzik még 40 db tételem.

160 kg vagyok, nem birok lefogyni.

1 éve itthon vagyok, esti tagozatos gimnáziumba jártam. Nem voltam sehol már 1 éve, itthon vagyok.

Nincsenek barátaim, nem szexeltem még.

Úgy érzem, hogy egyszerűen szétestem. Nem birok gondolkodni. Folyamatos nyomás alatt érzem magam. Reggeltől estig, reggeltől estig.

Képtelen vagyok akármire is koncentrálni, mert folyton csak a gondjaim cikáznak a fejeben.

Hihetetlen ingerlékeny vagyok. Utálok emberek közé menni, mert szeszélyezve érzem magam.

Falun lakom, utálok itt lakni.

Szerintetek érdemes lenne egyszerűen kimennem külföldre, Angliába, de nem tudok angolul?

Nem tudom mi lesz velem. Nem segít, nem támogat senki. Csak a szüleim eltartanak és ennyi. Képtelen vagyok dolgozni, mivel fizikailag korlátolt vagyok a súlyomból adódóan. Gyorsan kifáradok.

Nem birok lenyugodni csak akkor amikor eszem.


Kélek segítsetek, már sírógörcs kerülget.


2013. jún. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Nem akarsz emberek közé menni..hmm. Útban a 160 felé mondjuk úgy 120 nál nem ijedtél meg annyira hogy észbe kapj és elmenj biciklizni például?? miért hagytad hogy így elszálljanak a dolgok?? Csak kérdezem. Falun laksz ugye? Én is. Nagyon jó bicikliút van. Miért nem kaptál észhez hamarabb?? Utána még annyit ügyködtél hogy magadra pakoltál még 40 kilót, az se 1-2-3 hét alatt megy fel. Mit próbálsz kompenzálni az evéssel?Családi gondok?
2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:

Ma sajnos nem tudtam tartani a diétát. Már mint keveset ettem, de a suliban a büfében tudtam csak enni mivel reggelről mentem (így ettem 2-3 db szendvicset eddig és egy 2-3 szelet kalácsot). Ma már nem eszem többet. Mivel holnap és pénteken is ez lesz a helyzet az étrend változtatást kitolom szombatra, viszont a mértéket továbbra is tartom.


Amúgy elég jól sikerültek a mai tantárgyak: töri, magyar. Holnap lesz angol és info, pénteken pedig bizonyítvány osztás.

2013. jún. 19. 16:55
 43/52 anonim ***** válasza:
Érettségi alatt nem adnak húst meg valami normális növényt a vizsgázóknak. Mi ez az ország?
2013. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Miért adnának érettségi alatt kaját?

Amúgy reggel eszel normálisan (már ha bírsz, és nem izgulsz), suliba is tudsz vinni előre elkészítettet otthonról. Mondjuk én érettségi idején enni is alig bírtam. Azt hogy csináltad, hogy nem tanultál semmit és jól sikerült? :) Amúgy gratulálok!

2013. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Igen, de ez ennyire furcsa, nekem a volt sulimban is ez volt a bevett szokás. Beadunk egy x összeget amiből csinálunk ilyen büfé szerűséget. A szendvicsen van zöldség, ha ez vigasztal (paprika, uborka és paradicsom, ill. tojás is :)).


Korán reggel képtelen vagyok enni, egyszerűen nem bírom lenyelni az ételt. Ilyen melegbe pedig tönkre megy az étel.

2013. jún. 19. 18:08
 46/52 anonim ***** válasza:
szerintem ez az érettségi időszak épp elég nehéz ilyenkor, és nem is tart sokáig, nem katasztrófa, ha most nem a kajálás az elsődleges.
2013. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
*Nálam a jót úgy számold, hogy meg van a kettes, esetleg a hármas.
2013. jún. 19. 18:17
 48/52 anonim ***** válasza:
www.kaloriabazis.hu Regisztrálj, nagyon jó:)
2013. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Hogy haladsz a terveiddel? :)
2013. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
Nos? Haladsz? Mi lett?
2013. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!