Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet a baj?...

Szerintetek mi lehet a baj? Missed ab után most vagyok 2 évvel és nem akar sikerülni a baba?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet, és most ebben a ciklusban teljesen úgy éreztem, hogy sikerült és két nap késéssel megjött. Szeretnénk a kistesót nagyon de már nem tudom mit tehetnék, hogy sikerüljön. Minden eredményem jó a doki mondta, hogy szedjem a pajzsmirigy gyógyszert és sikerülni fog de mindig ezt mondja. Volt vagy van valaki még ilyen helyzetben?
2013. máj. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy minden eredményed jó? Milyen vizsgálatokat végeztek?
2013. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász kért hormonsort és bár csak a 3. napira küldött azt mondta minden rendben. Mondjuk én hőmérőzök és nem vagyok benne biztos, hogy rendesen van peteérésem mert mérem a hőmet és mindig későn a cn.21-27nap között van. Szerintem ez nem jó. A pajzsmirigyem túlműködik arra kaptam gyógyszert és mostmár úgy néz ki beállt, mert már rosszul sem vagyok miatta. Júniusban megyek kontrollra. Szerinted nem kellett volna a 21.cn-on is vért venni, hogy biztosan tudjuk van-e peteérésem? Szerintem ezzel lesz a gond és belül érzem.
2013. máj. 16. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. De, kellett volna 21. napi hormonsor is. Meg nem ártana egy cukorterheléses vizsgálat inzulinszintekkel együtt. (legalább 3 pontos) Akkor már tisztább képet kaphatnál az állapotodról.
2013. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a 3. napi hormonsor a 21. napi nélkül szinte értelmezhetetlen sajnos.

egy csomó dolog lehet, amit még nézni kellene, az előzőnek igaza van, egy inzulin + cukorterheléses vizsgálat sem árt.


Nekem a vetélés után több, mint egy évvel derült ki, hogy elzáródtak a petevezetékeim (ritka, de létezik), és inzulinrezisztenciám is van.

2013. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, akkor neked volt átjárhatósági vizsgálat? Nekem 10 éve volt lombikom elzáródott petevezető miatt és papírom van róla, hogy természetes úton nem lehet baba ehhez képest két éve teherbe estem de sajnos magas volt a pajzsmirigy értékem és missed ab lett. A doki azt mondta vannak még csodák és mivel nagy babát szültem valószínű, hogy a hasi vérbőség miatt kitágult a petevezető. Lehet, hogy ezt is megnézetem majd. Szerintetek? Már nagyon galibás az egész de nem adom fel.
2013. máj. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!