Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » újabb hónap újabb csalódás,...

újabb hónap újabb csalódás, nem akar összejönni a baba . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly augusztusban volt a 10. héten egy missed ab-om üres petezsák miatt, azóta nem akar összejönni a baba. Szedek folsav, e-vitamin, propolisz nem segítenek. Mit tehetnék még?

2013. ápr. 30. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ne görcsölj rá.:)Mikor jönni akar úgyis jön.
2013. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

őszintén... hagyd... adj magatoknak egy kis időt míg nem görcsölsz, nem csalódsz...

mi az első fiunkra 1 évet vártunk és az utolsó hónapban mikor a gyógyszert szedtem (closti) hogy ő lehessen, tökéletesen leírtam a gyógyszert, hogy eddig nem hatott mostmár nem is fog stb... erre 3 hét múlva pozitív lett a tesztem.

Most 3 éves a Fiúnk 2 éve próbálkozunk és nem sikerült. szilveszterkor megbeszéltük, hogy tisztalappal kezdjük az évet, nem akar hozzánk megérkezni a baba így elfelejtjük, megyek vissza dolgozni és újjítgatjuk a házunkat (tavaly vettünk egyet egyenlőre szétvertük most fel kéne húzni :)

Január 29.-én jött meg utoljára... Most 12 hetes vagyok (sajnos mennem kell genetikára viszont mert úgy néz ki rendellenesen fejlődik :( az öröm nem teljes mostmár, de bízok benne, hogy nem véletlen választott ki minket és nem egy próbát kaptam az élettől..

Mindig akkor "sikerült" mikor lemondtam róla... Mikor már tudtam, hogy nekünk ez nem jön össze!

Hagyd ezt a nyarat élvezd ki Pároddal együtt ki tudja... Lehet most fog megajándékozni az élet egy babával... Ne görcsölj a dolgon sokkal jobb a szex is ha nem a teljesítményre megyünk :)

2013. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Volt valami kivizsgálás azóta? Előfordulhat valami hormon probléma! Eltelt majdnem egy év simán mêg fognak már csinálni pár vizsgálatot!
2013. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

szerintem is jó lenne pár vizsgálat :) Nekem vetélésem volt, egy évnél is több eltelt, mert a dokim nem akart velem semmit csinálni (pedig szóltam, hogy szerintem nem oké valami)


dokiváltás után kiderült, hogy elzáródott mindkét petevezetékem (spontán babánk volt az első), ritkán, de ilyen is előfordulhat.

2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Hormonjaid rendben vannak? Nincs IR-ed?

Tudom, hogy nagyon nehéz, mi is 3,5 évet vártunk a babára, de próbálj meg mással foglakozni. Itt a jó idő, menjetek kirándulni, libegőzni, strandolni, bulizni, kapcsoljatok ki.

2013. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem sikerül a baba :( nekem is missed ab- om volt a 11 hétnél tavaly majdnem akkor amikor neked. Annyit tudol tenni hogy elmész az orvoshoz vagy vársz még vele abban a reményben hogy össze fog jönni orvos nélkül is.
2013. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

voltam nőgyógyásznál mindent rendben talált: elég vastag a méhnyálkahártyám 9mm-es, peteérésem is van.

milyen tünetei vannak az IR-nek?

menstruációm van össze vissza missed ab óta: 24-36 napig jön meg :( lehet ez a baj, bár kislányom természetesen úton fogant akkor is össze vissza menstruáltam.

Voltam teljes vér és vizelet vizsgálaton orvos szerint ettől szebb nem is lehetett volna az eredmény.

2013. ápr. 30. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 2,5 éve várunk a csodára! De nem akar megfoganni. :(( Minden hónap egy borzalmas csalódás, negatív tesztek sorozata, elegem van...

A mensim nekem is elég össze vissza jön meg, elkezdek rá barátcserjét szedni, hátha attól beáll és talán sikerül a baba.

2013. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hormonszintet (3, 21. napi) nem néztek? lehet hogy sok az ösztrogéned, kevés a progeszteronod stb. Ezt egy ált. vérvételből nem látni. Nézess T3, T4, TSH-t is, hátha a pajzsmirigyed rendetlenkedik.

Az inzulin-rezisztenciát terheléses vérvétellel nézik, endokrinológusnál, általában a nőgyógyászok elbagatellizálják.

Keress fel speciaistát, azt javaslom.

2013. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Hányszor tettem fel ezt a kérdést 1.6 évvel ezelőtt!És mindig elgondolkoztam, ha azt olvastam, hogy ne görcsölj rá. Hiszen hogyan tudnám elfelejteni egy pillanatra is hogy miért nem sikerül a baba, pláne, hogy körülöttem mindenki babát várt, gyermeket szült, boldog volt. Minden hónapban sírtam, nekem miért nem adatik meg ez az ajándék. Átértékeltem az egész életem, a hibáimat, mindent.Végül eldöntöttem. A jó Istenre bízom a dolgot. Ha nem lehetek szülő, mert valamiért a sors nem akarja, akkor elfogadom, nincs mit tennem. Ha viszont majd megadatik, döntse el a baba, mikor szeretne jönni. Addig is megpróbálom élni az életemet, úgy hogy senkiért nem tartozom felelősséggel. Tudnod kell, mikor ezt elhatároztam, én nem próbálkoztam semmilyen gyógyszerrel, a lombikot pedig kizártam vallásos okokból. Szóval mindenképpen magától szerettem volna hogy jöjjön a csoda. Mikor ezt kigondoltam, és lemondtam, rá 1 hónap múlva pozitív lett a tesztem. Szóval ekkor jöttem rá, hogy tényleg igaz! Nem szabad görcsölni, és sikerülni fog. Ahhoz viszont, hogy ne görcsölj, általában fel kell adnod, mire erre a szintre eljutsz, már sok csalódáson túl vagy. Mégis én azt tanácsolnám, bármennyire is nehéz, hogy légy türelemmel, döntse el a baba, hogy mikor szeretne jönni. Ha pedig eljön az idő, légy majd nagyon hálás érte, hogy téged, titeket választott.
2013. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!