Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor vegyem úgy, hogy...

Ilyenkor vegyem úgy, hogy sikertelen volt a hónap vagy lehet, hogy még sem?

Figyelt kérdés

Görbém: [link]


A program szerint ma kellett megjönnie. délután tapasztaltam is, hogy elkezdődött az új ciklusom.

Viszont a vizeletem nem normál piros (vér) színű volt, hanem rózsaszínes. A wc papíron is inkább maszatszerű volt. Nem is volt semmilyen folyásom, a bugyin sem volt semmi.

Az eü-n is csekély mennyiség volt, inkább maszatolás szerű. Azóta sem volt semmi "említésre" méltó vérzésem.


A görbe szerint pedig valószínűleg megjött/megjön, de ez a kezdet eléggé eltér attól, amilyen szokott lenni. Színben és állagban is.

Persze, ettől még lehet, hogy holnapra elönt, de nekem fura ez.


A tegnap reggeli hőm azért nem érvényes, mert szinte semmit sem aludtam. Bár ettől még bármi lehet.


2013. ápr. 20. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A vizeleted?????
2013. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni. De lehetséges, hogy beágyazódási vérzésed volt. Amíg nem jön meg rendesen van esély, de szerintem ez most nem az a hónap, de ne legyen igazam.
2013. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mit nem értesz?!

Nem volt kedvem kiírni, hogy "a pisim" .. de ha így világosabb, akkor tessék..

2013. ápr. 20. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

attól, h a menzeszed kezdete eltér attól, amilyen szokott lenni, attól még megjött... igen, valószínűleg sikertelen ez a hónap, minden jel arra mutat, h megjött és nem fogant meg a baba, és egyetlen jel sem sejteti az ellenkezőjét :-(


sok sikert és kitartást! előbb-utóbb lesz baba, de a nem az nem, ezt el kell tudni engedni

2013. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké! Köszönöm szépen a segítségeteket! :)))


További kellemes estét! :)

2013. ápr. 20. 21:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a "pisi" megfogalmazásával volt gondja a válaszadónak, hanem azzal hogy véres a vizeleted.... Értem én hogy mire gondolsz, de amikor menstruálsz, nem a vizeleted lesz véres....

Szerintem ez nem az a hónap amire vársz sajnos.

2013. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Kedves Utolsó! Igen, pont erre gondoltam. Sehogy sem jött össze nekem a menstruáció meg a véres vizelet...és NEM a vizelet szót nem értettem kérdező! Ahelyett, hogy leszólsz, kicsit bővítsd a biológiai ismereteidet....
2013. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!