Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » újabb hónap újabb csalódás,...

újabb hónap újabb csalódás, nem akar összejönni a baba . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly augusztusban volt a 10. héten egy missed ab-om üres petezsák miatt, azóta nem akar összejönni a baba. Szedek folsav, e-vitamin, propolisz nem segítenek. Mit tehetnék még?

2013. ápr. 30. 10:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet nem görcsölni? Nekem egy hét múlva lesz peteérésem, de már állandóan ezen kattog az agyam....
2013. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
májusban megyek vissza a nőgyógyászomhoz, nem fogok belenyugodni míg nem küld el hormon és pajzsmirigy vizsgálatra
2013. ápr. 30. 15:13
 13/17 anonim ***** válasza:

mi egy vetélés után 4 évet vártunk a babára (nem elrettentés) :) végül lombikkal sikerült


nem lehet nem rágörcsölni sajnos... esetleg egy d-vitamin szintet is nézethetnél, az is okoz(hat)ja, hogy nem jön a baba

2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
remélem nekünk nem kell ennyit várni, kedves utolsó 1 gyereked van?
2013. ápr. 30. 16:20
 15/17 anonim ***** válasza:

Dehogy kell, majd meglátod :)

Mi nagyon sok időt elvesztegettunk egy dokinal, ha előbb megjön az eszem, szerintem előbb járnánk jóval.

Most várjuk az elso babankat! Szorítok


Utolsó voltam!

2013. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lehet rágörcsölni.Nekünk van egy 3,5 éves kislányunk. Tavaly tavaszig nem akartam egyáltalán kistestvért, de utána valamiért megváltozott bennem a dolog. 4 hónapja próbálkoztunk mire összejött. Sajnos decemberben a 11 héten missed abortusz lett a vége. Aztán megint jött az érzés,hogy tényleg nem kéne a második gyerek. Most, hogy eltellt 5 hónap ismét próbálkozunk. Vicces, de most én is ezzel fekszem és kelek. Nem bírok másra gondonli. Főleg, hogy még parázom is, hogy mi lesz ha ismét baj lesz vagy nem is jön össze. Totál hülyének érzem magam!:)Az én tanulságom az, hogy bár már régen próbálkoztunk volna a másodikkal. Kár volt várnom ennyi évet. Nem azért mert időben nem fér bele. Csak úgy érzem, hogy most kapom a pofont az élettől a makacskodásomért.:(
2013. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Szóval nem lehet nem rágörcsölni. :)
2013. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!