Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új hónap, új remény. Ki kezdi...

Új hónap, új remény. Ki kezdi most a babaprojekt új hónapját?

Figyelt kérdés
Nekünk második hónapunk lesz. Izgulunk együtt? Kinek mikor volt/van/lesz peteérése? Vezettek görbét? Használtok ovu tesztet?
2013. ápr. 26. 16:11
1 2
 1/19 sarah23 ***** válasza:
én vasárnap hétföre nem várom:)
2013. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én jövőhét szerdára nem várom...Egyenlőre nem érzek semmit. Nem hiszem, hogy kibírom tesztelés nélkül addig.
2013. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem is 2. hónap, csak most kezdödött a ciklusom nemrèg, mèg megvan... 8. naptól Lh tesztezni fogok mert múlt hónapban nem jöttem rà mikor volt pè. , hömèrözni az összevissza müszakjaim miatt nem tudok.
2013. ápr. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
sziasztok!én jövőhétre nem várom,mi már 3hónapja próbálkozunk,nem sok sikerrel:((( annyira de annyira szeretnénk már babát!!!én se görbét ,se ovu tesztet nem vezetek!! Mindenkinek szorítok!!!
2013. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Úgy látom itt jövő héten majdnem mindenkinek kiderül, hogy sikerült-e. Szurkolok lányok, hogy minél több pozitív teszt szülessen.

Én a 3. válaszolóval vagyok hasonló helyzetben. Ma vagyok a ciklusom 7. napján. Holnaptól "mindent bele", aztán lehet izgulni. :)

Én is fogok ovu tesztelni és a görbémet is vezetem.

Sok sikert mindenkinek, írjatok, ha van valami fejlemény, tünetek! :)

2013. ápr. 27. 13:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csatlakozom hozzátok, nekünk is 2. hónap lesz. Ma vagyok a 8. ciklusnapon, de még vérzek. Sajnos vetélés óta (október) a ciklusom össze vissza van, de most én is használni fogok ovu tesztet, hogy lássam van pé-m és mikor. Mindenkinek szorítok! :)
2013. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
En most vagyok a ciklusom kozepen, maj 11re nem varom. Vetelesem utan ez a masodik honap. Most nem hasznaltam ovu tesztet.
2013. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekünk most volt 1 éve hogy nem védekezünk. eddig semmi. a doki szerint nem lehet babám.


hát ez van. nem tudok mit tenni. nagyon fáj:( a férjem még nem, én már feladtam a reményt.


27/N

2013. ápr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 sarah23 ***** válasza:
ma reggel teszt negativ:((
2013. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8as válaszoló nagyon sajnálom. Mi az oka, hogy nem lehet babátok? Biztos, hogy nem lehet? Jártál több orvosnál is? Nincs remény egyáltalán? (6os válaszoló)
2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!