Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negatív. Van még remény?

A teszt negatív. Van még remény?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam meg az első tesztet és negatív lett(a nem várt második napján). Még csak halvány valami se volt, csak a kontroll vonal.

Menstruációs görcseim vannak már tegnap este óta, viszont még nem jött meg. Reménykedhetek abban, hogy még esélyes, hogy terhes lehetek most? Ha netán nem jönne meg(adja az ég), mikor csináljam meg a következő tesztet?



2013. ápr. 22. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem ha nem jön meg akkor várj egy két napot, hamarabb nincs értelme szerintem. drukkolok hogy ne jöjjön meg!
2013. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is a 2.napon teszteltem negativat,utána egy hétig kibirtam,h nem teszteltem,nem akartam megint csalódni,akkor már pozitiv volt.
2013. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor még maradt remény:) Ezt jó hallani, bár látni az egy csíkot:( Az kicsit szomorúvá tett, főleg, hogy mondták, hogy a nem várt első napján már elvileg kimutatja. De akkor mindenkinek más ez is.

Nagyon köszönöm!

2013. ápr. 22. 12:36
 4/11 anonim válasza:

A görcsök miatt gondolnám, hogy nem nagyon. Ilyenkorra már azért kellene elegendő HCG-nek lennie a szervezetedben.

Várj, ha addig nem jön meg, akkor 4-5 nap múlva tesztelj megint, csak ezt tudom tanácsolni, na meg hogy ne görcsölj rá.

2013. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 25 ös érzékenységű teszt a kimaradt mensi utáni 5. napon mutatta ki, ma fogok 10essel tesztelni nem várt első napján délutáni pisiből akkor lesz csak tesztem. Kiváncsi vagyok rá
2013. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ilyen 10-es tesztet hol lehet beszerezni? Sokan írták, hogy ők azzal teszteltek stb.
2013. ápr. 22. 12:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl Vaterán, én is ott vettem 5db-ot 300ft-ért
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És valamelyik boltban esetleg?
2013. ápr. 22. 13:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Némelyik Gyógyszertárban lehet kapni
2013. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tunde1983 ***** válasza:
szia! en nem vart napjan teszteltem negativat, majd avval a hittel, hogy mar megint nem jott ossze :(, aztan menzi elotti tuneteim voltak, de nem jott meg. aztan 10 nappal a nem vart utan teszteltem ujra, s a csoda megtortent :) ne add fel, szoritok neked. 18hkm
2013. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!