Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még remény...

Szerintetek van még remény vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

E havi görbém: [link]


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nincs miért izgulnom :(


2013. ápr. 18. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Add fel
2013. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. ápr. 18. 08:14
 3/10 Roberta77 ***** válasza:

Várj még.. Ovu után 1 héttel kb. Szokott lenni hőesés, majd fel ugrás...

:-)

2013. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig van remény mindig. Még csak 9 nap telt el a peteérésed óta simán lehet baba. Nekem soha nem volt fent a hőm, sőt össze vissza ugrált az egész és most 10 hetes terhes vagyok. Ugyan olyan alap hőm volt peteérés után és előtt is még is pikpak jött a picike.
2013. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 petera6 ***** válasza:
Azért a behúzott pé napot követő napon is adhattatok volna még esélyt szerintem, de így sem lehetetlen a dolog persze :) A hőd sem feltétlen jelez ekkor még sikertelenséget. Az inkább mensi előtti 1-2 nap esik látványosan (szerintem) :) Még van 5 napod, kitartás! (nekem amúgy ilyenkor volt egy szuper halvány pozim, ha netán nem bírsz magaddal, én megértelek :D )
2013. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13 hetes kismama vagyok, nekem k***ára nem ment fel a hőm, amikor terhes lettem, szóval még ne add fel! azért próbálj meg ne ezen kattogni, bár tudom, baromi nehéz, de csak mert a hőd leesett, még akármi is lehet!!!
2013. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most volt itt a vedonom, ugyan is o masodik baba lenne.

Megnezte es azt mondta, hogy neki is ilyen volt a gorbeje, mint neki. Ikrei vannak :)))

Persze, ez meg nem jelent semmit.

Viszont megint verzik az orrom, amire azt mondta, hogy terhesseg elso heteiben ez szinte inden kismamanal elofordul. Aanyomnal is volt orrverzesem, de sajnos szerintem ez sem jelent nagyon semmit.

Remeny azert megvan.


Koszonom, hog irtatok es a biztatast is :)))

2013. ápr. 18. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és ikres :DD
2013. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amig nem jon meg, addig lehet bizni ;)) drukkolok :))
2013. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma eggel 36,5-t mertem, igy szerintem nincs tovabb mirol beszelni :(


Majd talan legkozelebb!

2013. ápr. 19. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!