Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még van remény szerintetek?...

Még van remény szerintetek? Voltatok ti is így?

Figyelt kérdés
Ma kéne nem megjönnie, eddig nincs id, DE görcsölgetek egész nap,sőt már egy hete..pedig nem szoktam..most már semmi remény?
2013. márc. 21. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Van még remény, a görcsölgetés még nem jelenti azt, hogy meg is fog jönni. Ha holnapig nem jönne meg, akkor csinálnék egy tesztet, de ha negatív, akkor pár nap múlva ismételnék. Sajnos ez most türelem kérdése!
2013. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kimarad a vérzésed, akkor esélyes, hogy terhes vagy. Önmagában a görcsölgetés nem jelent semmit. A korai terhességi tünetek elég sokban hasonlítanak a mensi előttiekhez.
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Viszont ez elég idegfeszítő :) óránként szaladok a mosdóba, h ugye nem jött meg? :/
2013. márc. 21. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a nemvárt előtt 1héttel már ez volt a tünetem :) sőt nem is foglalkoztam vele mondván hogy megjön. aztán megundorodtam a kávétól akkor jöttem rá hogy nekem már 2 hetet késett és még azon a héten hétvégén teszteltem egy nagyon erős + :) 37+2hkm
2013. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy van remény!

Most pont úgy vagyok én is, mint Te. Ma kéne megjönnie, és folyton járok a fürdőbe.

Nekem most először fordult elő, hogy kb. a 16. naptól szinte minden nap kicsit görcsölt a hasam. És most is. Az utóbbiban persze nincs semmi különös, mert ma van a 28. napom, és akkor szokott megjönni.

De remélem se Neked, se nekem nem fog :))))

2013. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj anná a jó Isten :) drukkolok, hogy neked se jöjjön...csináltál tesztet? én olyan besza..i vagyok, hogy nem merek még :D
2013. márc. 21. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
csatlakoznék én is,nekem vasárnap kellett volna megjönnie,de nem jött a múlt hónap is elég fura volt,hisz csak 1 napig volt valami pecsételővérzésem,váltakozva valami barna pecsételéssel,de még tampon sem kellett,vettem akkor tesztet és volt rajta valami nagyon halvány csík,hát el is mentem a dokihoz,de ő azt mondta nincs baba,csak hogy előtte már nagyon kellett pisilni,de nem mentem el,hisz nem tudtam mikor hív be,ő is megerősítette,hogy a rengeteg vizelettől nem lát semmit,most megint nem jön meg tesztet nem merek csinálni,szerintetek létezik olyan,hogy a vizelet miatt nem látott valamit,ami talán mégis ott van?
2013. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Továbbra sem jött meg. Ma reggel csináltam tesztet, és negatív lett. A hasam néha görcsölget. Szóval ez még bármi lehet. Az egyetlen, amibe bele tudok kapaszkodni, az az, hogy mindig 28 napra jön meg...


Nálad mi a helyzet???

2013. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!