Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció történt ciklusoto...

Inszemináció történt ciklusotok hanyadik napján lett pozitív tesztetek? Mikor voltatok uh. -n?

Figyelt kérdés

Nekem a 17.napon volt inszem.rá 14.napra azaz ciklusom 31.napján halvány pozit teszteltem,várni kellett pár napot.

38.nap reggelén erős pozi lett a teszt hcg-1223,40.

Az utolsó mesnsim első napja január5.ma 70.napja azaz 10hete.Tegnap voltam uh.-n a doki 5-6 hetes várandósságot lát 19mm petezsákot,embrió még nem detektálható.Késői baba nyugalom szedjem a duphastont tovább inszem óta szedem+vitaminjaimat.


2013. márc. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos nem tudok válaszolni,Neked első inszem volt?Mert én is készülök rá és nem tudom mire számítsak,mennyibe kerül összvissz?Ne haragudj hogy belepofátlankodtam nagyon drukkolok Neked!!
2013. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia örülök válaszoltál.

Első inszem sikerült!Nekünk a H.-ba történt minden a Meddőségi O.-on

Rásegítésre clostyt kaptam:900ft--Ovitrelle tüszőrepi szurit:7.200ft---Duphaston inszem óta szedem reggel este egyet.20db van benne 10 napra elég-1.100ft.A speckó doki elvárta h.ő hozzá menjek uh.-ra kétszer nézett 10.és 12.napon ez 8.000ft*2=16.000ft---Ö=24.000ft.+10naponta a duphaston és a vitaminok.Az inszem 17.napon történt később mindig ekkor volt az ovutesztem pozi.Magánba csak elmentem hozzá az inszemkor uh.-ra csak jobban odafigyel,jól jobban számol.Annyi h.nem kellettek szurik pl.gonal stb.azt hallom húzós árban vannak.Nem ő lesz a dokim valószínű ez egy tapasztalt 60é.papika alig válaszol elmondja a magáét kész.Nem nagyon lehet kérdezni esetleg magánban de akkor is éppen.

Te hogy smint tudod a részleteket?írj hogy haladsz?

Kérdezzél nyugodtan válaszolok.Hová való vagy?Első babára vártok mióta?Puszil:Zs

2013. márc. 16. 01:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi májusban készülünk inszemre azért is érdeklődöm,akkor nem volt olyan vészes az összeg.Nem első baba már van egy nagy lányom de már 5 éve nem esem teherbe volt több probléma is mivel vannak miomáim és a korom miatt is kell az inszem (35 leszek).
2013. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi akkor jól látom,hogy konkrétan az inszem ingyenes volt?Mert ahová én készülök ott 35 ezer egy inszem és még gondolom plussz ezek amiket írtál,viszont én a miomák miatt meddőségibe nem mehetek most közölte a nőgyógyászom és mellette még endokrinológushoz is járok szóval nem egyszerű.Gratulálok!!
2013. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia Köszönöm.Kívánom h.májusban sikerüljön az inszem!!!Én 37.töltöm lassan.Első gyerek 7éves.1évet próbálkoztunk közben a vizsgálatok történtek,idegölő hónapok.Minden oké férj vizsgálat,Hormonok sőt nagyon jók minden hónapban van volt peteérésem,IR,Bakt.szűrések minden jó.Kivéve mire kiderült a pct házasélet teszt pozi lett,elpusztítom a spermiumokat nem jutnak fel a nyákom vastag sűrű.Ezért kellett a segítség az inszem h.feljussanak a katonák.De ehhez a szabályzat szerint az inszem előtt vkinek ha elég és jó az eredmény elég a Hycosy ambulánsan sósoldat a petevezetőkön átjutnak-e nekem nem jutottak át.Következő hónapban hsg.kontrasztanyag karban altatásos kiműtétet végzetek.A bal o.-on volt pici bibi de átjutott a konztr.anyag.Aztán nem hogy jobb lett volna helyzet ciszták jöttek,mentek hogy honnan?sosem volt cisztám sosem görcsöltem mensikor,sosem volt híg vérespiros mensim.Lelkileg nagyon elég lett,kész befejeztem csak azért menetem dec.elején vissza uh.ra hogy tudjam hogy végre nincs már cyszta.A mikulást karácsonyt nyugalommal szeretnénk végig ünnepelni.Aztán rájöttem h.nem jutnak fel a kiskatonák kell a segítség és sikerült!Nagyon nehéz nem tudjuk elfogadni,beletörődni sem hogy az első gyerekünk első hónap próbálkozásában megfogant hála egészséges,a kistesóka váratott 1évet.Még jó h.nem szedtem fogigyógyit arra fogták volna a sikertelenséget.Nekünk az a válasz kevés mai napig a dokik konzultáció:hogy a test,a szervezetünk megválltozhat mivel én császáros vagyok kialakulhattak összenövések,netán hasfal összenövések.meg-fel fázástól gyulladástól.Először ráfogtam a rajtam maradt kilóimra,a korom miatt első gyerek 30.évesen született.

Miómás témát nem értem,ezzel nem foglalkoznak a meddőségibe miért nem értem.Itt úgy van volt menni kellett sorba a vizsgálatokra,aztán vissza a meddő osztályra a speckóhoz.Cukor végett jársz inzulin?Sajnálom.

Magándokink van volt azaz az a dokink akivel az első gyerek várandósságom alatt jártunk.Jártunk továbbra is.Először a H.-ba kerestük meg mondom neki h.még mi kis naivak 2hónapot csak akkor voltunk együtt peteérés előtt kislányra gyúrtunk.Aztán antib.szedtem akkor nem próbálkoztunk.3.hónap sikertelensége után kerestük a dokit.Itt a H.-ba csak igazolt 1másfél év után segítenek.Hogy várnánk már,Másnap mentem hozzá magánban azonnal lett hormon sor vér levéve.Meglássuk csak apró a gond nem kell idegeskedni.Sokan ezzel küzdenek h.nem sikerül a kistesó.A pct után időpontom meg volt a laparra félelmemre hivatkozva lemondtam ez lett volna jún.ban tavaly.Kérdezem nem lehetne vmi más amitől nem félek amit nem kell vágni,altatni.A hsg.35 e ft majd le estem a székről.Adózunk tb.-nk van nehogymár!Nem értettük hogy hol akarta elvégezni a hsg.-t magánban nincs rtg.gép hogy altat el 10ember volt bent 3alatató doki,2műtős 2rtg.nőci 2orvos.Ott hagytuk nagyot csalódtunk.Másnap megkerestük a H.-baz oszt.vez.dokit elmondtam hogy állunk jó akkor mivel a mensim után vagyok 7.napon ambulánsan azonnal elvégezte,időm sem volt félni így volt jó.Fájt 2hétig volt egy kis méh gyulladásom.Következő hónapban volt a hsg.Jövő héten újra uh.eddig még petezsákot látott adoki 19mm.Késői fogantatás késői baba.Az inszem a 17.napon történt.

Neked volt pct teszt,hycosy,Hsg,v.lapar?Írjál Üdv:Zs

2013. márc. 17. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Húú hát Te is megjártad a hadak útját!Nekem hycosy volt igen több mint 2 éve és átjárható voltam köv,hónapban lett 2 pozi tezstem de 1 hét késéssel megjött.Azóta sem és előtte sem sikerült de közben kiderült,hogy IR-es vagyok diétázom több mint 1 éve szedem a gyógyszert le is fogytam szépek már az eredményeim de most meg itt ez a mioma és kiderült h ösztrogéndominanciám van magas az ösztrogénem és ahhoz meg kevés a progi szóval jól begyűjtöttem ezért is lenne jó minél előbb a terhesség.Ezek kiderítése 5 évembe került!! én jártam mindennek utána..pct-m sem volt még de végülis már mindegy mert az inszemnél ezt ki lehet küszöbölni.Most nem írok többet.
2013. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia Igaz inszeminációval hogy feljuttatják a spermiumokat ezt a részét átugorják.De ha tényleg ez a gond a pct legalább tudjuk.Így is nagyon nehéz feldolgozni azt hogy az első gyerek elsőre sikerült,a második gyerek megfoganásában segítség kellett.Hycosy,hsg így meg volt nekem.A lapart lemondtam nagyon féltem a császár után 2-3évig gyullad volt a hegem hol középen hol két oldalt.Kenegessem köröm virág krémmel,ez alkat kérdése nekem nehezen gyógyul.Az én apumnak volt anno több lábműtét,vakbél ő neki is sokáig tartott a gyógyulás.Lelkileg nagyon,megviselt az gondoltam mint másnak 1-2hónap gyógyul kész.Elmentem lámpázni mégjobban begyulladt ordítottam úgy fájt,pedig nem vagyok pipis.Azt mondták 4-5kezelés után lesz gyógyulás,nem lesz itt kezelés!

Vissza térve párom nem egyezett bele a laparba,nem veszekedtünk de nagyon sajnált hogy mi mindenen kell végig menni.Ilyet nem hallottam még miért mitől volt az hogy pozi volt a teszted aztán még is megjött.Ha pozi akkor baba nem?Nem tudom nekünk az első gyerek 29.nap reggelén pozi lett.Nekünk is elmúlt egy év eltelt mire a babáig értünk.Azelőtt sosem volt cysztáim,csak azt mondjuk ilyen az amikor megbolygatják a természet rendjét!Miért mitől alakulhatott ki?A doki csak mondja h. a stressz nyugalom.De már ettől a sok sikertelen hónapok után persze hogy kialakul a stressz,h.ha egészségesek vagyunk akkor miért nem sikerül?csak mi vagyunk ilyen szerencsétlenek?A cyszta-ák miatt ebből kétszer 3hónapot azaz összesen 6hónapot cysztá-val-kal küzdöttem.Ez lassította a dolgot.Azt gondoltuk a hsg.után annyit olvastam erről h.sok nőnek meg volt a hsg.következő hónapban sikerült a baba.Én állhattam fejen aktus után sem jutott 1gyetlen egy sperma sem nem létezik?Hihetetken ugye!!!Szívünk lelkünk meg-le nyugodott boldogan töltjük napjainkat.Kívánom hogy mielőbb teljesüljön vágyatok!Sikerüljön az inszem írjál puszi

2013. márc. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!