Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapra nem vártam, remény?

Tegnapra nem vártam, remény?

Figyelt kérdés
Ma reggeli vizetletböl csináltam jóstesztet totál negativ lett. Akkor már nincs remény ugye ?

2013. márc. 30. 11:58
 1/7 Kávétejszín ***** válasza:

Ez változó, attól, hogy most még nem lett pozitív, még lehetsz terhes.

Én 3 napja teszteltem halvány pozitívat úgy, hogy a nemvárt utáni első reggel.

Viszont egy barátnőm a nemvárt után 10 nappal tesztelt csak pozitívat. Drukkolok!

2013. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönök ,kedves elsö . Lehet a terhességiteszt többet mutatott volna ? Sajna csk ovu tesztem van itthon .
2013. márc. 30. 12:35
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Most ez komoly???!

Az ovu es a terh. tezt teljesen mas. Meg jo, hogy nem mutat pozotivat.. Az LH szint es a HCG teljesen mas.

Ennyire buta nem lehet valaki..

2013. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is tisztában vagyok de, jós tesztként is használható . Reggel vettem észre ,hogy ovu tesz nem terhességi mert ahol én lakom itt majdnem teljesen egyforma kinézetü . Azt meg ,hogy buta vagyok vagy nem , nem töled fogom megkérdezni .
2013. márc. 30. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ovu teszt soha nem fogja neked kimutatni a terhességet, az biztos. De még csak megjósolni sem.
2013. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Szokták használni az ovutesztet jóstesztként, de elég megbízhatatlan, és több napig kell ismételni, hogy észlelhető legyen a tesztcsík erősödése. Lh szinte folyamatosan van mindenki szervezetében, tehát valamennyire mindig látható a tesztcsík. Terhesség esetén megtörténHET, hogy a hcg, és az Lh keresztreakcióba lépve, megváltoztatja a tesztcsík erősségét. De ezt több napon keresztül kell figyelni, hogy értékelhető legyen a változás. Addigra pedig vagy a mensi, vagy egy normális terhességi teszt is választ adhat a kérdésre.:)

Amúgy, ha nem jön meg a vérzésed, lehetsz terhes. Későbbi fogantatás, egy kicsit lassabb hcg szint emelkedés, napokkal is meghosszabbíthatja, hogy a teszten is látható legyen a valódi helyzet.

2013. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönö a részletes leirást .
2013. márc. 30. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!