Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a tüneteimről?...

Mit gondoltok a tüneteimről? Még lehet baba is akár?

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapja próbálkozunk. Én mindig érzem a PÉ-t, mert kb. félidőnél szúrkálnak a petefészkeim. Így az idő tájt aktívak voltunk a férjemmel. 26 napos a ciklusom, 04. 03-án volt a ciklus első napja, együtt voltunk 15, 17, 21, 24-én. Nem csináljuk "normára", csak amikor jól esik. Hőmérőzni nem szoktam, ill. egyelőre nem csináltam, tehát nem vagyok tisztában a hőmmel. Ellenben tegnap estétől egész mostanáig, egyfolytában meleg-érzetem van. Kicsit fáj a derekam, kicsit szúrkál a petefészkem, pedig nem szokott. Ellenben szokott fájni a lábam előtte egy héttel, meg elviselhetetlen szoktam lenni. Ilyenek most nincsenek. Nem pecsételek, egyéb tünet még nincsen. Most szorítok, hogy hétfőn ne jöjjön meg, és akkor szerintetek kedden már tesztelhetek? Van esély babára?
2013. ápr. 25. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esély persze, viszont a tüneteid lehetnek a menszi előjelei is. Ne éld bele magad, nehogy nagyot csalódj, de minden esély megvan rá, hogy sikerült! Mi is 2 hónapja rajta vagyunk, én viszont mérem a hőmet, mert abból látom hogy egyáltalán volt peteérés. Egyébként nekem március 29. a ciklus első napja és olyan 30-35 naposak a ciklusok, úgyhogy veled együtt én is olyan hétfőre nem várom!!!:-)))) És én is érzem amugy a Peteérésem, meg most is a napokban fáj a cicim, mindjárt megjön érzésem van.
2013. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, remélem neked sem jön meg :) Arra gondoltam, hogy ha most megjön (termszetesen nem fogok belebetegedni), akkor a következő ciklusban már hőmérőzök. Nem akarok rágörcsölni természetesen, csak ez új dolog most az életünkben, hogy próbálkozunk, és nagyon foglalkoztat :)
2013. ápr. 25. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, nekem nincs olyan 10 perc, hogy ne jutna eszembe a téma. Nagyon rá tud az ember fókuszálni és egyszerűen annyira várom, hogy teljen az a hülye idő és derüljön már ki hogy mi van!!! :) Na szóval mi se görcsösen csináljuk, de azért szedem az elevitet, leszoktam a cigiről, mérem a hőt. Ha elkezded mérni, akkor csináld úgy, hogy mindig reggel mikor kinyitod a szemeidet, dugd a nyelved alá a hőmérőt, ne kelj fel, ne mozogj, pisilni is csak utána menj ki, és írd fel egyből! És tényleg nagyon hasznos lesz utólag, mert látni fogod, hogy volt-e pé és ha volt akkor mikor kb? Remélem egyikőnknek se fog megjönni. Múlt hónapban totál úgy éreztem, hogy baba van, hányinger, émelygés, cicifájdalom, mindjárt megjön érzés, magas hő, undor szagokra...stb szóval minden volt, aztán megjött, ezért most semmi tünetemet nem fogom rá a babára, hanem azt gondolom, hogy a menszi előjele, így talán nem fogok annyit csalódni. Ja és tesztet is majd csak jövő héten akarok, 2-3 nappal a menszi esetleges késése után. :) Neked is azt ajánlom, hogy várd meg a kedd-szerdát, nehogy csalódj.
2013. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást :) Ma hajnalban egyszer hasrafordultam, és azt éreztem, hogy nagyon émelygek. A hőhullámaim mára megszűntek. Alul lent fájdogál néha a hasam, bár nem szokott. Próbálom úgy felfogni, ahogy te is mondtad, hogy biztos csak meg fog jönni, aztán jó lenne pozitívan csalódni. Én már hétfőn reggel szeretnék tesztelni, ha semmi nem jön közbe. Következő ciklustól pedig fogom mérni a hőmet. :)
2013. ápr. 26. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Na én meg ma reggel azt éreztem, hogy naon fáj a cicim, így még sosem fájt, belenyilalt erősen a fájdalom. Meg a hőm múlt hónapban csak egyszer volt 37, most meg 4x. :) Nagyon bizakodom. Az émelygés is bíztató. Van egy csoport a facen, csatlakozz, pozitív tesztre várva a nevünk! :)
2013. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megkeresem és csatlakozom! Nekem kezd elszállni a remény, mert elkezdtem görcsölni délután, volt egy kis foltom is, szóval szerintem legkésőbb reggelre megjön, de legalább lehet újra próbálkozni :) Szorítok Neked :)
2013. ápr. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!