Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 56 kg és kb...

12 éves vagyok 56 kg és kb 170 cm szerintetek hogyan lehetne lefogyni naponta kevesebb étel vagy tobb torna? Miket kéne ennem hogy változzon valamit a testsújom kb 45 kilóra?

Figyelt kérdés
17 kilót lefogyni minnyi idő alatt lehetne és mijen módszerekkel?

2013. febr. 4. 13:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Még gondolkozok rajta de valószínűleg kb 5 kilót feadok és azt tartom mert ha nem tartom kondiban magam akkor könnye feljönntek majd a kilók. :/ szerintem olyan 50-re szeretnék fólefogyni utána meg elkezdek több fekvől felülést és húzóckodás futás stbit csinálni
2013. febr. 5. 13:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Hogy fogy leadni 5 kilót?
2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy,akkor meg pláne nem értem miért akarsz gebe lenni..??
2013. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyszer azt olvastam hogy a kockahashoz elöbb le kell adni valamennyi zsírt, pár kilót leadnék hogy olyan lapos legyen nem pedig közepes vagy... mindegy csak annyit akarok hogy lemmenyen egy kicsit ha 3 kilót lefogyok és akkor olyan lesz amilyet én akartam akkor megállok de inkább legyen laposabb hogy utána meg bírjak sokat enni XD
2013. febr. 5. 14:59
 15/16 A kérdező kommentje:
először kicsibe kezdem 50-60-70 majd 90 és egyre feljebb felülés és fekvők van kint boxzák abból 15 perc kb és még húzóckodni sújzózni hogy erősödjön a karom és jobban menjen a fekvőtámasz meg futá van egy fútópadunk is ezekkel szerintem menni fog
2013. febr. 5. 15:01
 16/16 anonim ***** válasza:
Ettől semennyit nem fogsz fogyni, de a kondidnak jót fog tenni.
2013. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!