Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta vagy 2 naponta jobba...

Naponta vagy 2 naponta jobba torna?

Figyelt kérdés

Sajnos már megingtam ebben a kérdésben, mert sokaktól azt hallom, olvasom, hogy a hatásos testformáláshoz és fogyáshoz 2 naponta szabad csak tornázni, mert így regenerálódik az izom és így nem szokik hozzá a szervezet a mozgáshoz, ez által zsírt éget. Másoktól viszont azt hallom, hogy a fogyáshoz elengedhetetlen a mindennapos 1 órás mozgás. Akkor most melyik az igaz?

kb 4 kilót szeretnék fogyni, de leginkább formálódni szeretnék, felesleg csak a belsőcombomon és a csípőmön van. Így is kell aerob mozgást végeznem? Vagy elég comb-csípő formáló tornát végeznem Rubint Réka dvd-re 2 naponta?


Köszi a válaszokat!


2011. dec. 12. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum heti 1 pihenőnap kötelező, hiszen pihenni is kell, amúgy meg ahogy szeretnéd :)
2011. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ÓÓóó a kis rubint rékát lehet minden nap akár többször is.


A pihenőnap a kemény súlyzós edzésekre vonatkozik,nem pedig a rékázásra!

2011. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 LadyLee ***** válasza:

Kedves előttem szóló - nem tudom mennyire ismered Rubint Réka tornáit, de az újabb, rendes 1,5 órás edzései azért eléggé kemények.


Ettől függetlenül mondjuk szerintem is nyugodtan csináld naponta, min. 1, max. 2 pihenőnappal hetente.


Viszont azt tudd, hogy a csaj tornái eléggé igénybe veszik a térdet, leginkább guggolásokra, kitörésekre alapszik. Tehát ha bármi ízületi bajod van, akkor inkább válassz mást. Ha nincs, akkor csináld nyugodtan, de szedj mellé vmi porcerősítőt.

2011. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!