Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással és sporttal...

Koplalással és sporttal mennyi idő alatt lehet lefogyni? Sarka Kata mennyi idő alatt fogyott le?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak azért megtévesztő, mert azt írtad koplalással mennyit fogyhatsz, de oké, ha nem éhezel akkor minden rendben. MErt a koplalással csak még több zsír lesz, az izomzatod bomlik fel, nem a zsírod, lelassul az anyagcseréd, azért kell a kaja hogy kapjon energiát az izomzatod. Ha úgy érzed kevés az 1200 akkor növeld egy kicsit, a lényeg hogy 2000 alatt legyen. De jól csinálod, csak így tovább! Egyébként én is fogyózok és edzek, már 6-7 kg lement, de még folytatom.
2012. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi,kitartást Neked is!!

Azért írtam a koplalást,mert láttam egy videót,amin nyilatkozott,hogy koplalt és kíváncsi voltam,hogy kb mennyi idő alatt sikerülhetett neki.Azért úgy könnyű,hogy lepasszolja a gyerekeket,nem dolgozik csak a diétájára meg a tornára kell ügyelnie valakinek és más,ha valaki tanul vagy dolgozik esetleg mind2 mindezek mellett.

2012. jún. 4. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!