Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerült lefogynom 57kgról...

Sikerült lefogynom 57kgról 54-re, viszont még mindig nem értem el a célt, a lapos hasat. Több sporttal lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázok, annyit csinálok, hogy 6 után már próbálok nem enni szénhidrátot. (kenyeret, tésztát, ilyeneket). Nálam ez is nagy előrelépés mert jellemző volt a heti háromszori este 10kori pizzarendelés, amiből meg is ettem egy dobozzal. Persze ha ez nem történt meg ettem mást.

Naponta fél órát futok, és így sikerült ezzel és a táplálkozás esti megváltoztatásával elérnem, hogy 5 centit fogyjak a hasamból(máshonnan is de az nem érdekel). Viszont egy hónapja már nem fogyok tovább, megállt az egész és még közel sincs lapos hasam. (persze nem vagyok kövér). Ha felemelem a napi fél óra futást egy órára akkor beindulhat újra a fogyás?

Tisztában vagyok vele, hogy úgy általában ki kéne vonnom a cukrok és szénhidrátok nagy részét az életemből de ezt nem szeretném. Ha ez kell hozzá, inkább maradok így. Tehát csak több sporttal lehetséges? Köszi a válaszokat!


2012. jún. 2. 10:02
 1/5 anonim válasza:
Szia, ez engem is érdekelne. Én is 57-ről 54-re fogytam most 3 hét alatt. Ezt nekem úgy sikerült elérnem, hogy szénhidrátot csak 14 óráig eszek, utána fehérjét csak (főleg hal, tojás) és 18 óra után semmit. 22 óra után már borzasztóan éhes szoktam lenni, ezért többnyire akkor le kell feküdnöm aludni, különben megpusztulok. Heti 2x konditerem és 2x infraszauna. Alig ment le a hasamból, a combom meg maradt kb ugyanolyan. Ez elég elkeserítő. És nagyon hiányzik a pizza és a csoki... És még folytatom, míg el nem érem a célt. Tudom, több mozgás kéne... 23/L
2012. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt már három hónapja csinálom. A súly nem is érdekelne, de már a centik sem változnak sajnos.
2012. jún. 2. 10:37
 3/5 anonim válasza:
Az szép... A kajával biztosan tudnál változtatni. Meg heti 2-3x eszek csak kenyérfélét. Ez sokat számít. Akármennyire is szeretem. :/ Hány éves vagy? Nő vagy?
2012. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok, 22 éves. Sajnos ha a kajáláson változtatok akkor mindig max egy hétig bírom. Nekem egyszerűen ez nem megy, nagyon szeretek enni. Tudom, hogy több akaraterő kéne, más téren van is, de innen hiányzik. :D
2012. jún. 2. 11:24
 5/5 anonim válasza:
Abszolút megértelek. :/ Nekem késő este a legnehezebb, pizzával meg csokoládéval fantáziálgatok, van hogy álmom teleeszem magam ezekkel, és az ízük is olyan, mintha valóságos lenne. Elvonási tünetek elég keményen. :D
2012. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!