Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik módszer a legeredményes...

Melyik módszer a legeredményesebb?

Figyelt kérdés

3 napja itthon Zumbázok,mert a 2 kicsitől nem tudok eljárni.30 percig csinálom,befolpackozva.

Itt olvastam hogy a folpack nem jó,de akkor mit tegyek hogy eredményes is legyen.Kb 15 kg-tól kellene megszabadulnom(szülés után).


2012. febr. 23. 21:01
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden hozzászólónak,de okosabb igazából nem lettem.

Nem azt írtam hogy abban merül ki a napi "edzés" hogy 2 gyereket hurcolászom,hanem kb 40 percet Zumbázom.Bár itt olvastam hogy ez CSAK seggriszálás!!Okosabb sajnos nem lettem így megpróbálom úgy ahogy gondolom,bár naivan azt reméltem van még itt hozzám hasonló.


Azt hiszem nem a megfelelő helyen tettem fel a kérdésemet.......

2012. febr. 24. 19:57
 32/32 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, teljesen igazad van:) Nem a megfelelő helyre írtad fel sajnos. Én egy pár tornagyakorlatot akartam itt megkérdezni mert volt/van 3 kg feleslegem de hát kaptam a kőkemény diétás tanácsokat, fehérjedús étrendet és testépítési tanácsokat stb. Semmit se tudtam hasznosítani belőle szinte, egyedül 1-2 tornagyakorlatot lenéztem a linkelt oldalról. A zumbát én nem szeretem. Én alkalmanként (sajnos mostanság) tornázni szoktam egy olyan 30 percet. Kb mindenre valamennyit hogy formásodjak. Ennyi. Mellette megpróbáltam kevesebbet enni, nem nyakig tömni magam és kb lement 1 kg. Fontos az étkezés is, de a mozgástól csinos leszel. Sokaknak használ hogy 6-4 óra után nem esznek. Én még a reggelit tudnám javasolna

(persze ha reggel tudsz enni), és kevesebb vacsorát. Szoptatsz is? Mert akkor kicsit óvatosan. Amúgy most jön a tavasz, sok gyümölcs és oks:) Sok sikert:)

22l

2012. febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!