Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik módszer a legeredményes...

Melyik módszer a legeredményesebb?

Figyelt kérdés

3 napja itthon Zumbázok,mert a 2 kicsitől nem tudok eljárni.30 percig csinálom,befolpackozva.

Itt olvastam hogy a folpack nem jó,de akkor mit tegyek hogy eredményes is legyen.Kb 15 kg-tól kellene megszabadulnom(szülés után).


2012. febr. 23. 21:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

ja lol. hagyja ki a szénhidrátot mi? :D aztan 1 honap utan ugy fog rárabolni a csokitortára meg a kakaós csigára bolognaival hogy öröm lesz nézni. már ha kibirja egy hónapig. a testnek KELL a szénhidrát, nem csak a fehérje.

az izmot meg azért épiti le mivel ha nem mozogsz, a testnek evidens hogy nincs rá szükség, felesleges energiapazarlás fenntartani, és az izomból több energiát nyer a szervezet mint a zsirégetésből. plusz a zsir fenntartása sokkal kevesebb energiába kerul a szervezetnek. 3 indok amiért az izomból fogsz fogyni.

persze nyilván NEM CSAK abból, és nyilván formásodsz ha 15+ kilo volt rajtad. majd nézd meg mikor mar elvileg elérted az álomsulyt és még mindig nem fog tetszeni az eredmény.

kalóriadeficit kell, edzés (nem séta) és egészséges ételek, sok víz. ennyi a nagy titok.

2012. febr. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
86%

jól van, látom még nem haltak ki a kedves parasztvakítók.

azt hiszik jó tanácsot adnak, baromira meg vannak győződve az igazukról, és kedvesen terjesztik a hülyeséget.

közben nagyon finoman leszólják azokat, akik érdemben is tudnak edzésről, táplálkozásról írni. "észosztók", ezt megkaptuk most.


ne egyen 6 után, ezt is az egyetemen tanultad mi, vagy saját tapasztalat? esetleg valamelyik inkompetens táplálkozási "szakértő" mondta neked is, ezek a baromságok így terjednek, emberről emberre, esetleg szennylapokkal.

zumbázás közben öltözzön be folpakk helyett. mert pitsariszát sokkal jobb pulóverben végezni, úgy szinte már sportnak fog számítani? nagyobb terhelést kapnak úgy az izmai, fogyás alatt védeni fogja őket a katabolizmustól? a fenéket, megnyugtatja a lelkiismeretét, hogy ő edz aztán lesz mire fogni a kudarcot. normális edzés kell, a gyerek felvigyázás nem edzés, hanem egész napos kis intenzitású igénybevétel.


lúgosító tea, ezt is muszáj volt feldobni a jó tanácsok listájára. gondolom nem láttál még embert haldokolni, mert megváltozott a testében a pH egyensúly. lúgosítás megint kamu fogalom, viszont van egy ritka betegség, ami brutális kínhalált okoz. de dobálózzatok csak a lúgosítással.. elvégre manapság ez a menő, éppen ezt dobták a felszínes egészségmániások figyelmébe, a lúgosítást. de talán kicsit értelmesebb forrásokból kéne tanulni, és akkor az egészség/életmód nem akadna meg ilyen szinten, mert ez semmi más mint áltudományosság.


ha meg már étkezési ötleteket adunk, nem az lenne az első, hogy maradjon a napi kalóriaigénye alatt a Kérdező? elvégre, fogyni akar. a fűszerekre van még egy tippem! a curry vagy a fahéj segíti a zsírégetést?

milyen fura, én sem az élelmezéstudományi egyetemi karon, sem pedig a sokkal régebbi ismereteket felhasználó taoista gyógyításban és életmóddal nem találkoztam ilyen hatással (más hatásuk persze van), mégis ilyen idiótaságokkal hülyítik az embereket. mondjuk reklám bizonyos oldalaknak, értem én nagyjából, csak rosszul leszek ettől. miért nem lehet normálisan látni ezeket a dolgokat, nem kell olyan nagyon sokat tanulni, de tényleg hiteles forrásokra alapozzatok máskor.

2012. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem akartam ide írni, csak olvasgattam, de leírom most már amit gondolok. Nekem sokat segített az itt "okoskodók" több válasza is, főleg Aczél (ha jól írom), de gondolom férfi. Elméletet tudja, érti, alkalmazza, stb, de még ha van is gyereke, nem tudja mi az napi szinten a kicsikkel lenni, és velük "torázni". :-)

Én is jan eleje óta fogyózom, sikeresen, de tornázni, vagyis amit ők annak neveznek, csak nagyon hébe-hóba tudok. 3 nagyon kicsi gyerekem van, 3 éves és két 1,5 éves iker. És a velük való séta, pláne hogy eddig nem is mentünk minden nap, most meg a jó időbe van hogy kétszer is, hát sokat számít. Ha meg elmegyek velük a városba bevásárolni, még normális étkezés mellett is fogyok aznap. :-)

Ikerkocsi (10 kg-nál biztos több), utána testvérfellépő, rajta 12,5 kg gyerek, és a kettő a kocsiban több mint 20, vagyis 40 kg+ruha, stb amit tol az ember (ha engem számolunk), hát a férjem is megizzad benne(pedig amúgy fizikai munkát végez napi szinten), és ha még emelkedő is van..... Ma is megyünk anyósékhoz és vásárolni, mire a 3 kicsit felöltözik (mert addig a 10 kg-jukat jópárszor meg kell emelni) már leizzadok, betenni őket a kocsiba, be a babakocsit, ott kivenni, ki a gyerekeket, és ha csak 3 helyre mész mindenhol eljátszani ugyanezt, ha egyszer valaki végigcsinálná, biztosan azt mondaná, hogy inkább egy óra aerobic. És formálja a feneket (komolyan, feszesebb a fenekem, mint lány koromban).

Még tudnék mit írni, de sír a lányom.

2012. febr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Csak beleolvasgattam a válaszokba és látom hogy megint nagyon osztják itt az észt azok akik úgy edzenek hogy itt verik a billentyűt egész nap.Izomból!!Nah de 27 millió mellet ez a leghatásosabb edzés.:DDD
2012. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Jah és hogy a kérdezőnek is válaszoljak a zumba nagyon jó mozgásforma,élvezet csinálni is, de sajnos otthon egyedül rá fogsz hamar unni...És a folpack ha nem is a zsírégetésben de a bőröd feszességében igenis hasznos!!!
2012. febr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%-os, pontosan. az Istenek már csak ilyenek.
2012. febr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Isten!Az én (felhasználó-)nevem meg Nari!Legközelebb szólíthatsz így.:))
2012. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
60%

Ó, hát innen fúj a szél!:)


Biológus vagyok, szerintem nem nekem kell elmagyarázni, miben van szénhidrát és miben nincs.

Hidd el barátom, a zöldségekben, gyümölcsökben épp annyi van, amennyire a szervezetednek valóban szüksége van. (De még a gombában is van szénhidrát.)


Ha azt hiszed, a szénhidrát= a cukorral, nagyon tévedsz, de azt hittem, "ilyen tudásbázissal" te ezzel már tisztában vagy.



KÉRDEZŐ!

Még jó, hogy eszembe jutott, a GOMBA nagyon jó diétás étel!

Rengeteg ásványianyag van benne, több, mint bármi másban, fehérjeforrás és kevés szénhidrátot is tartalmaz, mindemellett a kitines sejtfalát nem tudjuk megemészteni, ezért nagyon jól telít!

(Minél jobban szétdarabolod/rágod, annál jobban roncsolódik a kitinfal, tehát annál több anyaghoz jutsz hozzá.)


Én részemről befejeztem, az itteniek fejében nem én fogok világosságot gyújtani - de szerintem arra nálam nagyobb erők sem lennének képesek.

Továbbra is sikeres fogyózást kívánok!:)

2012. febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

engem itt Aczélnak szoktak hívni.


én szoktam a 'tudásbázis' szót használni, de nem én szóltam a ch csökkentésért.

2012. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
58%

Hát valahogy így képzelem el a két észosztót:


[link]

2012. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!