Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik módszer a legeredményes...

Melyik módszer a legeredményesebb?

Figyelt kérdés

3 napja itthon Zumbázok,mert a 2 kicsitől nem tudok eljárni.30 percig csinálom,befolpackozva.

Itt olvastam hogy a folpack nem jó,de akkor mit tegyek hogy eredményes is legyen.Kb 15 kg-tól kellene megszabadulnom(szülés után).


2012. febr. 23. 21:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én vok a -5 kg.........még hátra van válaszoló.


De ha az izomból fogyok akkor miért slankulok, formásodok, miért jönnek Rám a régi nadrágok? Amúgy a napi 2-3km séta ennyire nem jelent semmit? Csak az edzőtermi mozgás a mozgás?


Ezt elmagyaráznátok?

2012. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nehezen formásodsz, mégis mitől? A kevés evéstől először az izmokat építi le a szervezet.
2012. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Itt normálisan nem lehet válaszolni???? Úgy látom van két állandó észosztó itt, akik megmondják a tutit mindenkinek, persze fellengző stílusban.


Olyan kíváncsi lennék Rátok, szívesen megnézném a Ti tökéletes alakotokat. Linkelhetnétek fotót!!!!


Nah többet sem írok ide, ennyi elég is volt Belőletek.


(-5kg)

2012. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Teljesen normális válasz volt :) Nem értem mit kell itt pattogni.
2012. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
-5 kg a neved? :D:D
2012. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

-5 kg, a tökéletes alakomat nem láthatod, szellemi lény vagyok. már tökéletesebb vagyok annál, mint hogy tökéletes alakhoz ragaszkodjak.


igen, a séta abszolút nem stimulál semmi izmot és nem, nem csak edzőteremben lehet edzést végezni.

2012. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

Hát, a két észosztó nekem is az agyamra megy néha, de ha ők ettől boldogok, hát áldásom rá.:)


Ne folpackkal csomagold be magad, hanem esetleg öltözz pulcsi-mackónaciba zumba közben.


Ha nincs időd épp mozogni, de gondolom gyakran eljársz a kicsikkel sétálni, akkor érdemes beszerezni egy MBT cipőt!

(Az Allee-val majdnem szemben van egy kiárusító központ, ahol nem méregdrágák a cipők, én is ott vettem 14.000 forintért, elképesztő benne járni!)

Az MBT azért lenne ideális Neked, mert szimpla járás - de állás közben is - aktívan dolgozik a hasizmod, a combfeszítő és a combhajlító izom, a vádli, bizonyos hátizmok és a fenékizom.

Javul a tartásod és fogysz.


Persze emellé is kell a kiegyensúlyozott étrend!


Én főleg a szénhidrátokat kerülném, ne nagyon sózd az ételt, de bors, curry, cayennebors, kurkuma, gyömbér,...mehet!

Ne igyál kávét, inkább egyél meg reggelente egy zöldalmát, ha amúgy kávézol - élettanilag ugyanaz a hatása, csak egészséges...:)

a fekete tea sem ajánlott, viszont a fehér, a zöld és a lúgosító teák mehetnek! (patikában van a lúgosító tea).


a zöldségeket ha lehet, nyersen edd - csomó tuti salátarecept van pl. a nosalty.hu-n.

ezek mellé sovány fehérhúst egyél.


A rizs helyett inkább barnarizst, kölest készíts, fűszerekkel iszonyú finomak!


és este 6 után ne egyél, maximum nyers zöldséget.


napi 3 liter folyadékbevitel legyen meg, ha lehet...


és kb. ennyi.


Az egészséges ütemű fogyáshoz csak ennyi kell.:)


Más kardio mozgásokat is kipróbálhatsz - bár a zumba elég izgi, nem könnyű ráunni:)


A Pilatest még hadd ajánljam, velem 3 hónap alatt csodát tett, de tényleg!:)



Sok sikert a fogyóhoz!!!:)


(Egy utolsó tipp eszembe jutott:

ne állj a mérlegre túl gyakran, elég hetente... mert sokszor pár napig stagnál a fogyás, és minden reggel 67 kilót látni a kijelzőn könnyen elbizonytalaníthatja az embert...)

2012. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Kedves 2 észosztó! Mi az hogy nem mozog? Próbáltatok már 2 gyerek mellett nem mozogni? Babakocsival sétálni, esetleg utazni? Kb 5 kg-os gyerkőcöket hurcipál egész nap. Futkos utánuk a játszótéren, felemeli, leteszi, babakocsiban fel a lépcsőn, le a küszöbön, be a boltba, ki a boltból. Egy nap kb vagy 20-szor emel gyereket. A hátizom, a hasizom, karizom, combizom minden dolgozik. Esetleg esténként egy kis egyéb ellazító torna lehetne ha bírja még :D
2012. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%

utolsó előtti egy igazi nők lapjás közhely:D

6 után ne egyél,max zöldséget,meg salátarecept és öltözz be jól az edzéshez:DDD

azt hittem ezek már kihaltak innen....

2012. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, a nők lapja nem ilyen tippeket szokott írni.

És nem értem, miért kell lehúzni egy normális hozzászólást.

Nagyon unatkozhatsz szegénykém.


Írhatok én olyan edzésprogramot és étrendet is, amit szerintem Te az életben végig nem csináltál, de igyekeztem reális, kétgyermekes anyukaként viszonylag könnyen betartható fogyási tippet adni.


Máshol vezesd le a napi feszültséget, szerintem itt senki nem kíváncsi Rád.

2012. febr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!