Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyókúrás módszer...

Van olyan fogyókúrás módszer ami nem (vagy csak minimálisan) érinti a melleket?

Figyelt kérdés

Elég nagy melleim vannak (85C) és félek, hogy ha fogyok, a melleim "minősége" is megváltozik. Nem szeretnék lapos lógó melleket, tehát nem a méretcsökkenéstől tartok. Ha létezik egyáltalán ilyen módszer és ismertek párat, kérlek osszátok meg velem is. :) Köszönöm.


19/L


2012. jan. 23. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
butus kérdés,nincs irányított fogyás,ha fogysz,akkor a melleid is fogynak,és kisebbek lehetnek
2012. jan. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisz85 ***** válasza:
ez így van, nincs módszer sajnos, genetika kérdése az egész...a mell sajnos szövettanilag zsír :S
2012. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úristen, én még a 75B-t is nagynak tartom... azzal nem ártasz, ha egy méretet fogysz mellből, mert a C úgyis elég nagy, a kisebb mellek szebbek, csak arra figyelj, hogy sportoláskor mindig legyen rajtad jól tartó és jó minőségű sportmelltartó.

Ha lefogysz ideális méretre, akkor mell alatt úgy is 75 leszel és egy méretet fogysz mellből B-re az pont ideális, ha vigyázol nem fog ellógni.

2012. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
viszont kis fogyástól nem lesz lapos-lógós..
2012. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nincs irányitott fogyás (sajnos), csak reménykedtem, hátha én nem tudok valamiről. :) Amúgy igen, elég nagy, de nem a méretcsökkenéstől félek, nem bánnám, ha kisebb lenne. :)
2012. jan. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!