Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172cm vagyok és 70-73kg...

172cm vagyok és 70-73kg szeretnék lefogyni minimum 60kg-ra. Valami gyors módszer?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, amikor kicsi voltam mindig vékony voltam és most ahogy beléptem a serdülőkorba úgy 12 éves koromtól meghíztam ... pedig ugyan annyit eszek mint eddig ettem régebben, egy nap többször eszem, de mindig egy keveset.Nyárig szeretnék lefogyni ... tudna valaki erre valami jó diétát???Főleg hasra és combra kéne lefogynom vagy valami jó torna gyakorlatot.Előre is nagyon szépen köszönöm.
2012. jan. 14. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

torna: heti 3 thai box edzés.

evés: ne annyit egyél mint eddig (mert te sem olyan vagy mint eddig..) hanem amennyivel fogysz. 16 évesen, semmi tudással én nem nyúlnék bele az étrendembe, könnyű az eddigi rosszat még jobban elbaltázni, helyette mehet a 3 thai box + minden nap otthon valami erősítést csinálsz, fél óra-óra mozgást.

2012. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aczél, nem értetted a kérdést. Jössz itt ilyen thai box-szal ami még egy edzett embernek is megerőltető. A kérdező azt szerette volna hallani, hogy kitől tud szerezni Adipexet, hat után ne egyen, tekerje be magát fóliával és csinálja a felüléseket, a combjára a tárogatógépet, vagy a Leg Magicet. Ennyi, nem kell mindent túlbonyolítani.
2012. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. komoly válasz :D de a lényeget acél mondta el!!! :D
2012. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)

Az Adipexet tabletta az jó???Úgy értem hatásos???Mennyibe kerül egy olyan?És mennyi ideig kell szedni, hogy hatásos legyen a látvány. Leg Magicet nincs otthon, csak egy szobabicikli ... jah és a thai box-ot kihagynám, de azért köszi.

2012. jan. 14. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam lehet venni az Adipexetet, 120 ezer egy kúra belőle. A szobabicikli is jó, csak lassú vele a fogyás és megerőltető.
2012. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na 2. válaszoló, elindítottad a lavinát a hülyeségeddel.

a tb edzés nem különösebben megterhelő egy egészséges embernek, viszont ennyi terhelés kell, mert különben nem lesz egészséges.

az adipex egy drog, hasonló anyagot tartalmaz mint az extasy, gratulálok hozzá. te Kérdező ne drogozz, és nincsenek csodaszerek. amúgy az éhségérzetet csökkenti. meg szívproblémákat okoz. de ezeket tudod mert drogprevendión az iskolában FIGYELTÉL és tudod milyen az extasy és a speed, hol használják, milyen mellékhatásai vannak és sok egyebet.


továbbá 2. válaszolónak hogy jön ide ez a sok sz.ar?

a betekerés, a 6 után nemevés, a legmagic ezek a legidiótább témái a gyiknek. ilyenek csak azért vannak, mert a magyarokat tévesztik meg orrba-szájba és megetetnek velük minden sza.rt.

Kérdező, gondolom akkor otthon edzenél, hasonló gyakorlatokat http://www.youtube.com/results?search_query=zuzane

ha több videót megnéztél, láthatod hogy ezek is egészen intenzívek, egy bő óra, 1,5 óra edzés, heti 3 alkalommal megteszi edzésnek. mellette el tudsz menni futni, lépcsőzni is. ezzel még mindig tehetsz a fogyásodért, egészségedért.

2012. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én csak ki akartam próbálni, hogy ne egyek annyit, ha az lenne a probléma, én jártam erobikra és zumbára is heti 3x de elég drágába jön ki egy hétre és legalább fél évig mindig kéne járnom ... ez a videó jó ... kéne nekem ilyen erobikos videó amin kb. 1órás gyakorlat van, nem tud valaki? :)
2012. jan. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!