Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel fogyjak? Mit egyek?...

Mivel fogyjak? Mit egyek? Valami jó diéta ami hasznos is?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel fogyjak le, 14éves vagyok,166centi,84kg lány!!Tudom hogy eza súly,egy felnőtt embernek is sok,nem még egy gyereknek..Azt szeretném kérdezni,hogy tudtok-e olyan diétát ami jó,hasznos,és nemkell alatta éhezni?Csak helyesen Táplálkozni!!Megpróbáltam a 90napost,harmadik napnál este félnyolc felé,befuccsoltam!És megettem 3szelet lekváros kenyeret.Ezután pedig már nemakartam folytatni a diétát:(El vagyok keseredve,Faluban lakom,és nincs lehetőség arra hogy járjak aerob edzésre,és semmi másra.Gondolkoztam azon,hogy saját étrendet írok,de mire mennék azzal is,aztnemtudom.Megkéne szabadúlnom legalább 18kilótol.Szerintem eza minumum..Hogy bírnám ezt leghamarabb leadni?(Nem ilyen 90napos éhezőkúrákra gondolok.. :\\\\\\\\\\\\\\\'( És még valami nem szeretnék ettől a 18-20kilótol megszabadulni,2-3hónap alatt..Mer tudom h mind vissza jönne. :(:( Hanem mondjuk 4-6 hónap.És akk sikerülne.valamivel???
2009. ápr. 22. 19:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Úristen! Komolyan mondjátok, hogy ilyen emberek is élnek a Földön basszus? Vétek rájuk pazarolni az oxigént.. csak úgy tudja kiosztani az embert ha csúnyán beszél, alpári! Nem tudom miért kell fikázni a másikat azért, mert tanáccsal látja el a kérdezöt. Az estek többségében változóak a válaszok, mivel mindenki más. De senki nem fikázza és seggarcozza le ezért a másikat (csak egy fajta embertípus aki még a bilin is fordítva ül és azt hiszi ezzel kemény és mekkora ász). Ezzel szemben a normális ember típus (mint én) csak röhög az ilyeneken és azon, hogy, hogyan tudnak ennyire minimális IQ számmal élni...
2009. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
lehet,h tapló vagyok itt, de megérdemlitek ezt hangnemet az agyi kapacitásotok miatt ... bocsi.... röhögjél csak, legalább a boldogság kétes hazugságával felvillanyozod a panelmajom mindennapjaid.
2009. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
jah és egyél szűztea kekszet!
2009. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
ja meg káposztaleves kapszulát
2009. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Anyukám barátnője úgy fogyott 2 hónap alatt 5 kilót, hogy mindig amennyit megevett volna annak csak a felét ette meg!

És este 6 után már nem evett semmit!Persze az első napokban nehéz volt kibírni és azt mondta, hogy 1 almát megevett ő is:) De egy hét múlva már jobban kilehetett bírni...

Most megpróbálom én is így, igaz 5 kiló nem olyan sok ennyi idő alatt, de legalább nem ment vissza neki 1 kiló sem! Szerintem megéri:) puszi

2010. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

AZ igaz h este 6 után nem lehet enni...hát hogy is mondjam nehezebb kajákat pl pizza meg lekváros kenyér (:D) tehát a szénhidrátszerűségeket...de ha estére megeszik 1-2 almát az egészséges is meg finom is meg nem is hizlal és pörög az anyagcseréd :D én is ezt bevezettem de az a helyzet h nekem 1-2 db alma után ugyan úgy éhes vagyok :(

Amúgy én 165-167 cm körül vagyok és sajnos 65 kiló körül nem tudom pontosan és 14 éves vagyok...ha már itt írják nem tudom kinek h vmi nagy modell hgy ilyen nagy "okosságokat" ír.. hát én kiírtam h nagyjából így nézek ki

2010. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!