Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel fogyjak? Mit egyek?...

Mivel fogyjak? Mit egyek? Valami jó diéta ami hasznos is?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel fogyjak le, 14éves vagyok,166centi,84kg lány!!Tudom hogy eza súly,egy felnőtt embernek is sok,nem még egy gyereknek..Azt szeretném kérdezni,hogy tudtok-e olyan diétát ami jó,hasznos,és nemkell alatta éhezni?Csak helyesen Táplálkozni!!Megpróbáltam a 90napost,harmadik napnál este félnyolc felé,befuccsoltam!És megettem 3szelet lekváros kenyeret.Ezután pedig már nemakartam folytatni a diétát:(El vagyok keseredve,Faluban lakom,és nincs lehetőség arra hogy járjak aerob edzésre,és semmi másra.Gondolkoztam azon,hogy saját étrendet írok,de mire mennék azzal is,aztnemtudom.Megkéne szabadúlnom legalább 18kilótol.Szerintem eza minumum..Hogy bírnám ezt leghamarabb leadni?(Nem ilyen 90napos éhezőkúrákra gondolok.. :\\\\\\\\\\\\\\\'( És még valami nem szeretnék ettől a 18-20kilótol megszabadulni,2-3hónap alatt..Mer tudom h mind vissza jönne. :(:( Hanem mondjuk 4-6 hónap.És akk sikerülne.valamivel???
2009. ápr. 22. 19:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Kezdetnek írd le, miket szoktál enni, hogy tudjuk mitől híztál így el.
2009. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Hát zsömlét,kiflit..Kenyeret már nem nagyon.. elég sokat eszek pékárut,chips,kola..Minden ami szénhidrát :S Tudom ez nagyon nem jó :/
2009. ápr. 22. 19:45
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

18kg-tól mozgás nélkül nehéz lesz megszabadulni ráadásul a bőröd is megsinyli. Ha másra nincs lehetőség akkor otthon mozogj, legalább erősítő gyakorlatokat csinálj vagy fuss!

A 90 napos diéta abszolút nem éhezőkúra, nem tudom miért nem bírtad. Itt: [link] egy csomó receptet találsz hozzá, szerintem simán kibírható. Ennél kellemesebb diéta amivel tényleg sokat lehet fogyni szerintem nincs.

Amúgy az is fontos, hogy eddig mit ettél, kerüld a szénhidrátot, kenyér helyett puffasztottrizs vagy legalább barna kenyér ha nem bírod ki, ne egyél zsíros ételeket stb stb. Menni fog, hajrá!

2009. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszi... :) Hát, a 90naposat ma hagytam abba.. Mer elcsábultam megettem,két szelet kenyeret..Ezután már nem akartam folytatni,hisz sokak szerint ez rengeteg időre lelassítsa a fogyást... De mondjuk, a 90napost hány napon belül kezdhetnék újbol? Amugy csak 3napig csináltam.
2009. ápr. 22. 20:13
 5/36 anonim ***** válasza:

Én a norbi update-et ajánlom...nekem rengeteget sikerült leadni vele


-35 kiló kb 5-6 hónap alatt... éhezés nélkül


és ami a legszebb benne hogy én eléggé édesszájú vagyok és nem kellett elmondanom az édességről sem pl.: édesítő szerrel készült puding, zabkorpából készült piskóta, teljes kiörlésű lisztből készült sütik, zabpelyhes palacsinta...szóval tényleg jó kajákat lehet enni mellette..


van a norbinak külön receptkönyve is amiben vannak kaja receptek



*****


innen letudod szedni a norbi receptkönyvét, neten pedig utána tudsz olvasni hogy mi is ez a diéta...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
most nézem már nincs fent a könyv a linken...mindjárt feltöltöm
2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90 naposat újrakezdheted bármikor,én majdnem 120 napig csináltam egyfolytában...max 1 hétre hagytam abba amikor már nagyon meguntam.
2009. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
ha szerinted chipset, kolát és minden hízlalót eszel akkor mégis mit vársz? az,h kiflt meg zsemlét eszel a kenyér helyett azzal nem vagy semmivel sem előrébb. az, h még fiatal vagy az nem azt jelenti,h hülyének is kell lenni. amúgy ezt csak a szüleidnek köszönheted. egy gyerek nem tud elhízni csak úgy főleg nem ilyen mértékben. az a baj,h a szüleid megveszik a kolát, chipset meg minden hülyeséget te meg falánk is lehet és be is falod nem kis mértékben gondolom.
2009. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne keseredj el! Ha igazán akarod sikerülni fog.

Én a helyedben kérnék segítséget a háziorvosomtól.

Amikor várandós voltam a kislányommal, diétáznom kellett,nehogy cukorbeteg legyek.

Akkor a cukorbeteg diétát tartottam,ami azt jelenti, hogy 180 g CH-tot lehetett enni egy nap.

Nem írom le teljesen, kérdezd meg a háziorvosodat.

A lényeg, hogy 5-6 x kell enni egy nap, 2-3 óránként, de keveset.

Nem leszel éhes, mert gyorsan eljön a következő evés ideje.

Pl. a reggelid lehet: 1 kifli,vajjal megkenve, 2 szelet párizsi 1 paradicsom

tízórai: 1 alma

Rengeteget lehet fogyni vele és egészséges, a te szervezeted még fejlődésben van, nem sanyargathatod szigorú diétával.

Kérdezz rá az orvosodnál, kapni fogsz egy útmutatót, hogy hogy csináld.

Ja, és egy picit mozogni is kell. a chipset meg felejts el, ha szeretnél lefogyni.

Sok sikert!

2009. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:

jaj tudom h mit erzeel en is 14 vok es 65 kiilooo ,latom te is olyan v mint enen se tudnam vegig csinalni a 90 napost:P

bar nagyon leszeretnek foogyni:D

mien jo lenne ha az edesegektol fogynank:P

nem de?

de szeriiintem ha nagyon akarod megtudod csiinalni szoooval HAJRA:D menni fog :D

2009. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!