Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel fogyjak? Mit egyek?...

Mivel fogyjak? Mit egyek? Valami jó diéta ami hasznos is?

Figyelt kérdés
Nem tudom mivel fogyjak le, 14éves vagyok,166centi,84kg lány!!Tudom hogy eza súly,egy felnőtt embernek is sok,nem még egy gyereknek..Azt szeretném kérdezni,hogy tudtok-e olyan diétát ami jó,hasznos,és nemkell alatta éhezni?Csak helyesen Táplálkozni!!Megpróbáltam a 90napost,harmadik napnál este félnyolc felé,befuccsoltam!És megettem 3szelet lekváros kenyeret.Ezután pedig már nemakartam folytatni a diétát:(El vagyok keseredve,Faluban lakom,és nincs lehetőség arra hogy járjak aerob edzésre,és semmi másra.Gondolkoztam azon,hogy saját étrendet írok,de mire mennék azzal is,aztnemtudom.Megkéne szabadúlnom legalább 18kilótol.Szerintem eza minumum..Hogy bírnám ezt leghamarabb leadni?(Nem ilyen 90napos éhezőkúrákra gondolok.. :\\\\\\\\\\\\\\\'( És még valami nem szeretnék ettől a 18-20kilótol megszabadulni,2-3hónap alatt..Mer tudom h mind vissza jönne. :(:( Hanem mondjuk 4-6 hónap.És akk sikerülne.valamivel???
2009. ápr. 22. 19:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

11:38! És akkor egyen élete végéig halat????? Amúgy meg mi van? Nincs saját szókincsed, hogy az én válaszomat másolod ki? Igenis egy 14 éves lánynak nincs lehetösége kitenni anyuci orra elé a számlát, hogy: akkor fözz nekem is külön meg magatoknak is! Vagy majd a gyerek az iskolából hazajövet fözzön magának?


Amúgy meg tapasztalatból beszélek! És eddig nekem bevált, szóval... nem tudom hol itt a kérdés. És azt sem mit kell flegmázni. Amúgy meg semmi hasznos információt nem adtál a kérdezönek, szal... ki ír marhaságokat? Öööö (???)

2009. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
49%
"van nem kinyittani a chipset" XD
2009. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
gyökér vagy! tudod mi az a szókincs?? a szókincs azoknak a szavaknak az összessége amit használ az ember. ha kimásolok egy mondatot az idézet. azaz idéztem,h melyik részére reagálok az írásodnak. és miért olyan nagy probléma gyerekre külön sütni, fözni? a rizs 10 perc alatt megvan, a hal ugyancsak. és nem kell élete végéig azt enni van más alacsony zsírtartalmú hús is ami kijönne 500ft-ből naponta. És mindegyik kb 10 perc alatt elkészíthető. Amúgy a szülők is ehetnek egészségesen nem halnának bele, sőt ha látják,h a gyerek ilyen súlyos méretket ölt akkor kötelességük lenne életmódot változtatni. és egy diétás étrend sokkal olcsóbban kijön mint a cola, chips és egyéb szemét. csak h*lye vagy és nem veszed észre!
2009. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Na de okos enged szamár szenved, szal ki a szamár?? Okosságot nem tudsz mondani, saját véleményt se, csak fikázni másokat, de még akkor más a "buta". Látod? Nekem nincs szükségem, hogy csúnya szavakat használjak rád, mégis ki tudlak osztani. Amúgy még mindig nem adtál hasznos információt... (megsúgom Neked, hogy el vagy tévedve, ez nem vita műsor, ha nem tűnt volna fel.) Én kiszálltam ebből a felesleges vitából! Oszthatod az észt ha akarod, el se olvasom!
2009. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
"lehetősége van nem kinyittani" teha kiragadsz egy egy szövegből pár szót az úgy persze,h nem értelmes:D:D idióta:D
2009. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
no nem baj majd én is akkor lefogyok kockás hasra strandszezonra azzal a módszerrel,h nem eszek este 6 után:D megtudod magyarázni,h az este 6 után milyen biológia vagy egyéb hatása van ami fogyást eredményez? nem? ki gondolta volna.... jah és te úgy nézel ki mint egy fitness modell olyan jó alakod van? vagy netán női magazinokban mutogatják formás tested?
2009. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
Hát én nem az vagyok akitől kérdezted, de én megtudom magyarázni... mert este 6 után a szervezet nehezebben bontja le az ételt így több raktározódik el belőle! Valamint este 6 után már alig mozog az ember, ilyenkor szokott jönni a pihenés, ez által még kevesebb kalóriát éget a szervezet, mint délelőtt vagy napközben amikor nagy a rohanás. Szóval ez a válasz.. Nagyon sok ismerősöm így fogyott le. Persze nem 2 hét alatt hanem fél év alatt, de tartósan! úgy bírom, hogy olyan okos emberek vannak XD (Senkinek nincs tökéletes alakja, se így se úgy)
2009. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Amúgy: lehetősége van nem KINYITNI! nem kinyittani:DDD És még ilyenek bunkóznak pff... poénos :DDD
2009. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
OK ez baromság amit írtál. Hallottál már arról,h az embernek van anyagcseréje? Tudod,h sokszor eszel kicsit akkor ez az anyagcsere felgyorsujl. Na most ha te este 6 után nem eszel reggel 8ig akkor a szervezetted, 14 órán át nem kap semmien tápanyagot. azaz az anyagcsere belassul és ezalatt az éhezés alatt a szervezete elkezdi bontani az izmokat amelyek aminosavval látja el a szervezetet. ÉS az anyagcserét nem könnyú felgyorsítani ám lelasítani annál könnyebb. Na de ha te este 6 után mondjuk már nem ennél minden szart össze-vissza hanem megennél egy csirkesalátát akkor az anyagcseréd nem lassulna. és a csirke és saláta nem tartalmaz szénhidrátot ami hízáshoz vezetne. Tápanyag jut a szervezetedbe hízást előidézi csúnya zsír és cukor viszont nem. Remélem elég érthető voltam, és te is feltudtad fogni.
2009. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
kinyitni kinyittani. tudod ez nem egy fogalmazási verseny. és írd be a googlbe azt a szót,h kinyitni. elég sok kontextusban megjelenik. seggarc!:D
2009. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!