Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó, de hasznos diéta? Van...

Olcsó, de hasznos diéta? Van ilyen?

Figyelt kérdés

sajnos az elmúlt pár évben elszaladt velem a ló,és meghíztam 67 kg-ról 84-re.Most az orvosom azt mondta diétázzak és a sportot se hagyjam abba.tehát a sport megvan.de mivel még csak siák vagyok, nem túl nagy az anyagi keresetem:) (zsebpénz,"maszek"munkák) tehát szeretném ha valaki összeírna nekem egy pénztárca kímálő diétát,olyat amihez a cuccokat a kisboltban is beszerezhetem akár!Előre is köszönöm

19/L


2011. máj. 18. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyél fele annyit mint eddig,és még egy csomó pénzed is megmarad.
2011. máj. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%

Hello!


Én ezt csinálom és hasznos és nem is drága lesd meg :DD


[link]

2011. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.-.-' fantasztikusan hasznosnak találtam a válaszodat:/-.-'

2.köszi szerintem ki is próbálom:)

2011. máj. 18. 10:49
 4/9 anonim ***** válasza:

bíztatlak, a LEVEL jó!!!!:)

én így csináltam, és lement 6nap alatt 6 kiló:)

amit ettem:

-tejföl

-tojás (tükörtojást meg tudod sütni olaj nélkül a mikróba is, csak böködd meg a sárgáját, mikkor beleteszed egy mélyebb műanyagtányérba, a tányér tetejére meg tegyél egy lapostányért:) )

- uborka, paradicsom, hagyma(rengeteg,mert nagyon szeretem), paprika, saláta...bármilyen zöldségből bármennyi

- pirítós barna kenyérből, vagy abonett(vannak ízesítettek, kifejezetten finom), esetleg pufirízs

- kevés só


inni meg vizet ittam csak, mozogást nem vittem túlzásba.


majd írd meg az eredményeket!


ami fontos! mindig legyen nálad pár darab cukor, ha nagyon éhes lennél, vagy szédülnél (ha hajlamos vagy rá, leeshet a vércukrod), akkor kapj be egyet!

és igyál nagyon nagyon sokat, de lehetőleg ne kólát!:)

2011. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást, lefogom írni!:) a kólával kapcsolatosan évente maximum 1 litert iszok meg:D de a vércukorszintem az szeret leugrálni,de majd teszek róla hogy ne történjen meg!:)
2011. máj. 18. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Szaklapok nem véletlenül irják hogy a rendes fogyáshoz fehérje dús ételek kellenek, pl.: csirke+rizs. Egy alap diétás étkezés:


1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj

2. 50g csirke+30g rizs

3. 50g csirke+30g rizs

4. 50g csirke+200g zöldség

5. 50g csirke+100g zöldség

6. 50g csirke+200g zöldség


És mellé aerob mozgás. A kettő együtt hatásos a leghamarabb.

2011. máj. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a bíztatós vagyok

drága utolsó! a kérdező első számú szempontja az volt, hogy olcsó legyen! szerinted minden nap csirkét enni, friss zöldséggel, meg napi 8 tojásfehérje mégis mennyire olcsó??

2011. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mondott akkora hülyeséget egyeske. Ez egy urban legend, hogy a diéta drága. Lehet persze méregdrága konditerembe járni és csodaturmixokat inni raklapszám, de már az is működő módszer, hogy az ember elhagyja vagy könnyebbre cseréli a vacsorát, és az is, ha lefelezi az adagot amit addig evett, de ugyanazt eszi tovább.

Folytathatnám a sort: rizst barnarizsre, fehér zsömlét barnazsemlére, chipset répára, stb :)


Konkrét diétát én nem tudok javasolni, nekem ilyen konkrétan leírt diéta eddig - a testkontrollt leszámítva, de arról oldalakat tudnék írni így hirtelen :-) - nem vált be egy sem, a felezés, cserélgetés viszont igen, pozitív folyománya az életmódváltás, ami pedig a megtartásban segít.


Sok sikert és kitartást kívánok hozzá, arra biztosan szükség lesz :)

2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
16:11 - Amit te irtál mint "táplálkozási javaslat" egy kalap sz@rt nem ér. Mert alig van ami táplálja az izmokat. Igy pedig csak izomból fogysz ami nem csak hátrány hanem kimondottan egészségtelen. Mert ha nem táplálod megfelelően a szervezeted kénytelen lesz saját raktárakból felhasználni. És mivel zsirból nem tud táplálni ezért izmot bont.
2011. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!