Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:

Szia!

Megint köszönöm érdeklődésed!

Próbálok egyre többet enni, és vacsorára is valami tartalmasabba

ma pl reggeli-2db főtt tojás, 1 csésze párolt lencse, 4 szezámmagvas kétszersült/20kcal/db-4 sz csirkesonka-salátának, hozzá 1 medve sajt,20-30g sajtkrémmel, 1 retek

tízórai 2alma

ebéd egy tányér spenót 1főtt tojás, 1sz csirkemell rántva-ezt persze leitattam

vacsora 3alma 150g njoghurt 15g túró, 60g zab kásának

2012. máj. 9. 22:39
 72/81 anonim ***** válasza:

Szia! En 168 cm 43 (42,5) kg voltam most 44-43 lehetek de nyaron asszem felmentem 44 fole picit

Nekem 2 eve kezdodott fogyival, ami atcsapott ebbe, utana egeszseges eteleket ettem, en se hiztam vissza mult tanevben semmit! Mert hsvi 2 szer ha ettem edeset nyaron hiztam mikor sok edeset ettem DE! en fokozatosan emeltem a kcal szsmot pl 400 kcal utan nem rogton ettem 1800 at hanem minden heten 100 al tobbet mindig fokozatosan. Emeltem igy s testem nem tartalekolt....

De te hirtelen emeltel! Es megsem hiztal semmit? Szamomraez furcsa sztem 2 kgnak minimum fel kellett volna jonnie. Tuti nem hiztal?

2012. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Úristen dejó ezt olvasni! :) Nagyon hajráá!!:) hizni hiztál azóta? nagyon jól csinálod!:) és mindig próbálj többet enni! de ez is már NAGYON jó:)
2012. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
hogy vagy sikerült hízni kicsit?
2012. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen ar érdeklődésed!

Hát mostmár annyira sikerült, hogy már nem tetszem magamnak, állandóan eszek, de van hogy már már zabálok is, rettentően sokat eszek, elkapnak a falásrohamok és nem bírom leállítani magam:( 50-55 kilo vagyok, igaz menzesz még mindig nincs már így lassan 3 éve nem értem miért nem jön már meg...

2012. okt. 6. 22:18
 76/81 anonim ***** válasza:

nagyon jó hogy eszel 55-60 kg pedig nem lehet kövér :))

adj időt a szervezetednek hogy rendbe jöjjön,gondolom orvoshoz jársz

képek esetleg?

2012. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

bocs 50-55 kicsit félreolvastam...

akkor meg főleg csinos lehetsz. sportolsz valamit?

2012. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
DE most akkor nagyjából normális súlyod van, nem? Érdekes kiemelt kérdés.. MOst akkor jelenleg mi a gond?:)
2013. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
Végigolvastam az összes kommentet, mert most láttam először ezt a kérdést, hogy kiemelt lett. Úgy végződött a "történet", hogy sikerült normális testsúlyt elérned, tehát miért emelted ki a kérdést?
2013. szept. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:

Hogy minden buta, koplalós lány lássa, hogy mit fognak elérni, tanulság képpen.

Most, hogy jött a suli, mindenki fogyózni akar, és a legtöbbel ez fog történni.

Ne tegyétek, lehet ésszel is fogyni!

2013. szept. 8. 07:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!