Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon nagyon vékony vagy. Sürgősen kell valamit tenned. Azért akartál lefogyni, hogy jól érezd magad gondolom, de te is láthatod, hogy ez a test nem egy szép női test. Felszedhetsz simán 10-15 kilót, és akkor jól fogsz kinézni. Pont a napokban láttam a tv-ben egy anorexiásokról szóló műsort, és hát még nézni is borzasztó volt. Egyik anyukának teljesen tönkre ment az élete, mert a lánya meghalt emiatt. Ő megpróbált mindent megtenni, de sajnos kevés volt hozzá. Mindenképp haladás, hogy felismerted, hogy híznod kell, remélem sikerül meggyógyulnod. Arra figyelj, hogy ne hirtelen akarj 10 kilókat hízni. Minden nap egy kicsivel többet egyél, amíg el nem jutsz egy normális ételmennyiség elfogyásztásához egy nap. Azt tartsd és nem lesz baj.
2011. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: mi volt a cime a műsornak, érdekelne?! Kérdező: :( annyira sajnálom...letudod irni a történetedet h h fajulhatott idáig? :S
2011. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is megjártam ugyanezt, nagyjából háromnegyed évig műveltem magammal, hogy nem eszem, rá is ment egy kapcsolatom, rossz kedvem volt etc.etc.etc. 160 cm vagyok, és 38 kg-ig fogytam le.

Az a jó, hogy látod hogy így nem mehet tovább. Vagyis az első lépést megtetted a gyógyulás felé!

Arra számíts, hogy így az elején nem nagyon fogsz tudni sokat enni. Nekem 1 hétig reggelire csak 2 szelet kenyér plusz sonka sajt, paradicsom ment le, tízóraizni még nem ment, mert nemvoltam éhes, vagy max. egy pohár tej és alma. Ebdére akkor csak leves volt husival majd vacsira kefir. Na ez is elég kevés volt.

Na utána kezdettmegjönni az étvágyam, reggeli maradt ugyanaz, de tízóraira már ettem egy szendót, majd ebédre eves mellé plusz husi zöldségekkel. Vacsira még mindig vmi könnyű joghurt vagy tej, vagy vmi húsféle zöldséggel.

1,5 hónappal késpbb kedztek hiányozni a köretek, és elkezdtem egy kis kevés krumplit is enni mellé majd később jött a rizs is. Közben esténként rászoktam a kakaóra. Amikor feljött rám több plusz, az akrácsony után volt, akkor felmentem 44re, szóval 2-2,5 hónap alatt rámjött 5-6 kg kb. De hát karácsonykor soka eszik az ember, sütik, etc.

Velem szerencsére az volt, hogy annyira nem mentem tönkre hogy fáradt voltam meg hasonló, bár eleinte eléggé az voltam, de 1-2 hét után már kezdett normalizálódni a helyzet, és már az úszás is belefért, hogy kb. 40 percet úsztam. Október végén határoztam el magamat a gyógyulásra, márciusban kezdődött a kálváriám. 2010-ben, majd 2011 márciusában megjött a havim is, akkorra értem el a 48 kg-t.

Amit neked javaslok: annyit egyél amennyit kívánsz. Eleinte keveset bírsz majd, de egyre jobban tágulni fog a nyomrod. Ha úgy érzed elég volt, semmi baj, hagyd ott, legfejebb később megeszed.

Szerintem a sportot 1 hónaspig ne kezd el, de inkább legyen 2. Most neked tényleg gyarapodnod kell minimum 3-4 kg-t zsírban, utána mozoghatsz, és akkor jön majd izomba is. De összesen 10-et minimum felkekll szedned. Nekem akkor csináltak egy testösszetétel analítzist, mer egészségnapvolt és 14et adott ki a gép, abból 8 kg izom, és 6 kg zsír. Most kb. 50 k vagyok, de már megerősödtem.

Remélem sikerülni fog!!! =) Nagyon drukkolok!!

17/L

2011. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%

hmm.. nagyon sokan írtak.

ha van még kapacitásod olvasgatni, Achillesz röviden leírta a lényeget. gondolom élnél stb. célszerű lenne fehérjedúsan és pár100kcal plusz energiával táplálkoznod a szükségleteid felett. ez lehet akár 500kcal is luszba, eleinte nem fog menni ennyi.

és mellette edzés.

ha van pénzed akkor jó kaja, pl. csirkemell, rizs, és amíg nem tudsz "zabálni" addig táplálékkiegészítő vitaminok miatt. amikor már hozzászoktál, hogy eszel, akkor zöldégek is, de úgyis tél jön, én a helyedben (ha anyagilag megengedhető) vitamin és tömegnövelő készítményeket beiktatnék, mint speciális élelmiszerek.

2011. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát, nem is gondoltam volna hogy ennyi válasz jön majd

hát hogy mi volt, régen dagi voltam 75 kilos leakartam menni 55-60 közé, csak aztán valahogy nem álltam és folyamatosan csökkent a súlyom de nem foglalkoztam vele

csirkemellett heti szinten eszek mindennap nem tudunk, de valamiféle husit azért próbálok, ml ma ettem kis májat, egy szelet párolt halat, rizst, párolt borsó+saláta ez volt az ebédem

vacsorára egy densia njoghurtot ettem 4 kis savanykásabb almával

8felé pedig ettem 5-6 kocka májat, és 5-6 kis kocka pulykahusit 1-1 paprikával, paradicsommal és 1 csmellsonkával

ja reggelire ettem zabpelyhet+alma+fahéj

tízóraira meg ettem szendvicset tk kenyérből, kis uborkával, 2 sz csirkesonkával


holnap reggeli, tízórai ugyanaz, +szilva, ebédet még nem tudom vacsira cottage cheeset tervezek paradicsommal:)

2011. szept. 12. 20:15
 26/81 anonim ***** válasza:
100%

öhömm. tömegnövelő étrendre linkelek egy kész tervet, hogy lásd mit értek ez alatt, csak úgy a mennyiségekről.


szükséges energia és tápanyag kalkulátor meg:

[link]

2011. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
de ugye növeled az adagokat? mert ez a te esetedbe kevés, szoktál enni édességet? vagy nem kivánod? mióta nincs meg? voltál már nőgyógyásznál? koplalásod alatt sportoltál is v csak keveset ettél? kicsit sok a kérdés de válaszolj rájuk légyszi. :)
2011. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:

egy 2dl-es poharat töltök tele kölhn nagyszemű zabpehellyel és ezt főzöm meg kásának-nem tudom hogy ez hány dkg

rizsből pedig a felét+vegeta szóval 1 dl de ezt se tudom hogy mennyi dkg

amiket írtam annyit eszek

1 éve kb nem voltam orvosnál

eleinte futottam, súlyzósztam, tornáztam csak aztán kiálltak a csonjaim, meg a bordáim, és már fájt hogy a szőnyegen lábat emeltem mert szúrt ezért most csak szobabiciklizek napi 1 órát +séta, házimunka ennyi a mozgásom

2011. szept. 12. 22:28
 29/81 A kérdező kommentje:

nálam az édesség:

deit, apenta duo cukor nélkül, tea, kávé édesítővel, gyümölcsök fahéjjal

túró fahéjjal/gyümölccsel és/vagy kis édesítő

natur joghurt gyümölccsel

korpovit keksz natur joghurttal, kefírrel és vagy kis diétás lekvárral, de ez nagyon ritka vagy 1 tk mézzel

zabkása gyümölccsel, édesítővel

ez az össz nasim amiket szoktam enni, de ezt se túl sűrűrn havi szint kb 1 kivéve a zabkását csak édesítő nélkül helyette gyümölcs

2011. szept. 12. 22:31
 30/81 anonim ***** válasza:
100%
na most a kérdés, pl. hogy Te miért nem eszel cukrot az édes ízért?
2011. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!