Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
100%
Amit eszel az nem szakértői szemmel nézve jó, de ha nem is hallgatsz rám még egyszer leírom hogy el kell menned legalább egy általános kivizsgálásra, az is lehet hogy valami komolyabb bajod van, a szívizmaid károsodhattak, lehet hogy meddő is vagy és egyéb ilyen dolgok..ez nem játék..
2011. szept. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:

köszönöm

áhh nem, ha ezt megtudnák itthon, jobb bele se gondolni

nincs semmi bajom, majd helyrejövök erős a szervezetem, már arra sem emlékszem mikor voltam utoljára beteg:)

2011. szept. 14. 21:57
 33/81 anonim ***** válasza:
100%

na, ez pl. jó. én hivatalosan is beteg vagyok...


hagyd a cukor pótlására szánt dolgokat, és esetleg kezdj el zabálni! mielőtt/közben izomzatot építesz, nem fog ártani alaból egy kis zsír felvétele!! amit korábban írtál "étrend" cukorpótló sz.arokat tartalmaz, és ha jól emlékszem koránt sem volt dús (és talán teljes értékű sem)

ejnye bejnye lesz!

2011. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, ha elkezdesz zabálni, mert könnyen átcsaphat a dolog bulimiába. Valami oka biztos volt, hogy így átvette a hatalmat feletted az anorexia, ezt kéne orvosolnod, hogy tényleg meggyógyulj (az éhezés viszont nem segít ebben, sőt). Próbálj meg 2000 kcal körül enni egy nap, de lehetőleg ne csupa szemetet, és oszd be egy napra. Nagyon nehéz anorexia után megtalálni az arany középutat, tapasztalatból mondom. Sok sikert.
2011. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
100%

csak azért válaszolok, mert az én ötletem lett inkompetensnek beállítva.

egy éhező, de vélhetően nem éhhalál szélén álló embert úgy tömegelnék fel 2-3-6 kilóval, hogy ne legyenek szervi működési problémái, mert tudtommal a kritikusan alacsony testzsír SEMMINEK nem tesz jót! növelni a testet pedig igen, zabálással lehet. 4000+kcal elfogyasztását épp ésszel nem lehet, csak ha falhoz vágod a húst, megütöd, és felfalod. vagy nem, lényeg, hogy betolja, sokat, amíg valamiféle egészségesebb szintig fel nem tölti a szervezete tartalékait.

2011. szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 A kérdező kommentje:

igazából az a baj hogy nem is tudom megitélni, hogy jó e amiket eszek pl ma ezeket ettem

reggelire egy danone zsírszegény natur joghurtot 140grammos és hozzá egy ilyen zöldfűszeres abonett snack ami 60kcal volt

tízóraira ettem 2 szelet súlybarát graham kenyeret+2szelet pulykasonkát, 1db paradicsomot, 1 db kápai paprikát és pár szelet kígyóuborkát

1 felé ettem egy nagy zöld almát

ebédre (3 felé) ettem 3-4 nagy evőkanál párolt tököt+pulyka-sertés-sonka-hagyma-savanyú uborkás ilyen tokányszerűséget, de nem zsíros hanem simán vízben párolva volt+1-2 kis kanál olajon volt a hagyma pirítva meg ettem 3db paradicsomot

vacsorára ettem 6-6 paradicsomot-paprikát 5 szelet paprikás pulykasonkát és mustárt

2011. szept. 16. 20:12
 37/81 anonim ***** válasza:
100%

1. utálok ítéletet mondani.

2. lehet hogy segítek vele, ha mégis megpróbálok..


- amit leírtál, jó is meg nem is. egy fogyózó embernek pl. lehet hogy jó lenne, bár fehérje szegény.


- neked nem tömeget kéne felszedned? mert ehhez nem jó.

2011. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 Rheeza ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg de esküszöm nem tudom el dönteni hogy melyik nemet erősíted, bár ránézésre srácot tippelnék.
2011. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 Rheeza ***** válasza:
100%

Kajak ne sértődj meg nem szívózásból mondtam. De egyébként amit leírtál ez az abonett meg joghurt meg 2 szelet slusszpapír vékonyságú sonka.. ez így mi ? plusz elmondanám h elég zsíros vagy, igen ! Látom a képeken, mint a kifutómodellek, hulla vékonyak de mikor mennek a kifutón remeg kezük seggük lábuk mindenük, kő keményen zsírosak.

Sportolnod kell, minőségi táplálékot bevinned a szervezetedbe, és ezzel egyetemben felpörgeted az anyagcserédet ami meg hozza majd az étvágyadat. És ezzel egyetemben felejtsd el az abonettet meg joghurtot meg ezeket a hülyeségeket. egyél minőségit.

2011. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
100%

Húúh. Elég brutálisan nézel ki.

De 17 éves vagy. Nem hiszem el, hogy a szüleid nem vették észre, hogy 75ről 40 kg-ra fogytál. Engem anyukám már akkor elakart vinni orvoshoz, mikor kb 57-58 kg voltam (szintén 75 kg voltam fogyókúra kezdetén, most pedig 55 vagyok), szintén 165 cm-hez, mert azt hitte anorexiás vagyok.

Nem vették észre, hogy nem ettél?? :O Milyen szüleid vannak, már bocsáss meg..

Amúgy durván 10 kilót kéne híznod. Azt meg még megértem, hogy fokozatosan tudsz csak visszaállni a normál étkezésre, de könyörgöm! Miért abonettet, csirkemellsonkát, párolt zöldségeket és zabpehelyt eszel, mikor azok fogyis kaják? Helyette ehetnél rendes kenyeret, rendes felvágottat, és müzlit, vagy gabonapelyhet. Valamint a cukorhoz, mint édesítőhöz is visszaszokhatnál.

2011. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!