Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
Juj... :( egy tízest simán. De ha ötöt hízol, már azzal is sokat teszel... remélem meggyógyulsz... :(((
2011. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
93%

Szent jobb és országalma... Holnap reggel az első utad egy pékségbe vezessen,vagyél vagy 5lekvárosbuktát,és csokiskalácsot. Ma este meg látogass el egy cukrászdába és fald fel a fél készletet.


15kg-ot minimum fel kellene szedned...

Jajj én úgy feltudnám szedni ezt helyetted,nekem sikerülne egy hónap alatt:D

2011. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
91%
höhöhö. :D nekem is sikerülne. :P nade komolyra véve...:| ez nagyon durva. melyik kérdést irtad ki? valaki linkelje már be. Légyszi
2011. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
83%

Ha az izmaidat nem dolgoztatod, a feljövő kilók nagy része zsír lesz. Ha az erőnléted megengedi, végezz erősítő gyakorlatokat. A comb, a vádli, a has, a hát és a fenék segédeszköz nélkül is erősíthető valamennyire.


Legyél mértékletes a gyarapodásban. Ne egyél össze minden szemetet! Pl. ne egyél meg két zacskó csipszet még ilyen soványan sem! Igyekezz egészségesen táplálkozni. Csak valamivel többet, mint amennyire szükséged van.

2011. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kicsit még erősítselek a hitedben, nehogy vissza ess:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..

2011. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
93%

18:54

Én nem vagyok orvos és nem szeretnék belekontárkodni, de erre a lányra igenis kell még zsír is jócskán. Esztétikai szempontból sem lenne valami okos húzás erre a csonváztestre kizárólag izmokat rápakolni. És ha te sem vagy orvos, akkor egy ilyen pszichésen beteg embernek ne adj jótanácsokat, mert esetleg csupa jószándékból többet ártasz, mint használsz. Extrém kövéreknek és soványaknak orvosi felügyelet kell a fogyáshoz/hízáshoz.

2011. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
83%
melyik kérdést írta anno? nem tudja valaki? :|
2011. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, linkelhetnéd ide a régi kérdésed, így senki nem tudja összekötni :)
2011. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
első körben húzzál el az orvoshoz :-o
2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félreérthető volt. Én nem mondtam, hogy kizárólag izmot építsen magára. Ez egyébként valószínűleg nem is történhetne meg, ha csak nem kifejezetten erre törekszik valaki. Annyiról van szó, hogy a sok feljövő zsír mellé egy kis izmot is építsen. Talán ez spontán is végbemegy, de egy kis tornával rá lehet segíteni.
2011. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!