Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan nézek ki, már kerekebb a seggem, ennyi. Nagyon durva, sajnállak.


Próbálj egészségesen étkezni, nagyobb kcal tartalmú kajákat. Dúsíts zsírosabb tejföllel, tejjel, tejszínnel, magvakat egyél. Édes dolgokat is ehetsz, de ne csak azt. Az amúgy alacsony kcaltartalmú gyümölcsöt turbózd fel mézzel, a tejbe is mehet méz. Egyszerre keveset egyél, és fejben döntsd el, h nem baj, ha hízol.


Ja, és egyelőre ne sportolj, menstruálsz még? Kizárt. Addig ne nagyon mozogj intenzíven, míg 2-3 normális mensid nem volt. Előbb most a peteérés a lényeg, amihez kell zsírt felszedned. Utána már mehet akár a futkosósabb sport is, addig semmiképp sem!


Hajrá!

2011. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ihatsz nutridrinket kiegészítésként
2011. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy meg gondolom ez az eredeti kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..
2011. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
100%

Az étrended pedig tök jó, ne kezdj el oldalszalonnát meg péksüteményt zabálni, mert csak rosszul leszel - tapasztalat. Nekem most van az, h megeszek egy vajas májkrémes kenyeret (vékony szelet), aztán majd meghalok, annyira fáj a gyomrom tőle.


Főzelékek, joghurt, puding, szendvicsre reszelt sajt (meg mindenhez, amihez illik) natúr húsok. Zöldség-gyümölcs mézzel, dióval, vagy tejszínhabbal. Kakaó, mézes tej. Mákos/diós guba, tejbegríz, tejberizs. Főtt krumpli krémsajttal, krumplipüré, rizs tejszínes öntettel... a lényeg, h könnyen emészthető legyen és ne tocsogjon a zsírban, de mégis plusz kcalt vigyél be.

2011. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sűrűn járj lagziba, ott jókat lehet enni. ☺
2011. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
100%
20kg
2011. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Szerintem hízz legalább 15kgot de 10 az alsó határ..Eleinte egyél nyugodtan chipset csokit,hízlaló kajákat,majd térj át egy egészséges de még mindig ,,hízlaló" étrendre
2011. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
100%

10-15 kilót kell híznod, mindegképpen.

Viszont ne halgass a többiekre! Nem chipset csokit meg mindenflée egészségtelen ételt kell enned!! Teljes káosz lehet az emésztőrendszered, ha ilyenek beviszel hirtelen, az nagyon nem lesz jó!

Ne halhass itt senkire az étrendeddel kapcsolatban, sok okoskodó jár ide, de igazából aki nem ért ehhez, az tényleg többet árthat mint használ. Menj orvoshoz, ő szépen el fog neked modnani mindent, ír neked étrendet, szóval áletlenül se az itt lévőkre hallgass.

(ezzel nem megbántani akartam senkit, de higyjétek el hogy egy anorexiás szervezete borzasztó gyenge, ezt ovossal kell végigcsinálnia)

2011. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

mostani étrendem én állítottam össze

reggelire egy tál zabpelyhet eszek joghruttal és gyümölccsel

tízórai 2 szelet tk kenyeret valami felvágottal-csirke, pulykasonka-+sajtot eszek és hozzá zöldség

ebédre eszek levest meg másodikat is(ami van itthon) ezek főzelékek, hús, hal, tojás, főtt krumpli, rizs és egytálételek de nem ilyen zsírban tocsogók

uzsonnára meg tízórai is eszek gyümölcsöket 3-4 alma, szilva, körte mindig változó

vacsorára meg sok zöldség, gyümölcs és túró vagy joghurt

2011. szept. 11. 22:16
 20/81 anonim ***** válasza:
100%

77%-os vagyok, tapasztalatból írok. Az orvosról meg annyit, h mikor elmentem hozzá, idézem:

"egyen banánt és madártejet". Ennyi volt a baromi nagy tanácsa.

A pszichiáter sem érti, h fáj a gyomrom a zsírostól, meg rosszul vagyok. Itthon is roborálnának, ha hagynám. De nem hagyom, mert zsíros-édes sz.rokkal tömnének, amitől csak hánynék.


Én most azt eszem, amit megkívánok - többnyire tejtermék, v tejcsoki (imádom), sajt, sajtkrém, gyümölcs. :) A zsírosat pl. próbálom teljesen kiiktatni az étrendemből, mert nem igazán bírom még megemészteni.

2011. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!