Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Nagyon bízom benne, hogy meggyógyulsz!
2011. szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 hellosztok válasza:
54%
Hátt figyelj én egy vad idegen ember vagyok. Ez csak az én véleményem. De szerintem nagyon sovány vagy kellene még legaláb 15kg. De nem tudom hány kg vagy most de én nekem az ijen 60,65 kg ig kellene szerintem hiznod! Most nem sértésnek de tullságosan is sovány vagy!!!
2011. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
Szerintem már sajnos orvosi eset vagy ,magadtól,nem fogsz tudni hízni.Az ilyen eseteknél a számarányok eszt mutasák,minimum10 kg felkellene szedned,de keres mindenkép egy orvost.
2011. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 Gyüm válasza:
A legjobb az volna, ha szakembert keresnél fel, de én nem orvost, hanem egy dietetikust ajánlanék neked. Sokkal nagyobb szakértelme van ilyen témában mint egy orvosnak, ezt határozottan hidd el nekem. Így egészéges külső mellett a szervezeted is egészséges lesz.
2011. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy pontosan ? simán lehetne 15kg-ot felszedned magadra. de azt se egyből. szép fokozatosan hogy aztán ne ess vissza megint ilyenre . sok sikert :)
2011. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

168 cm/43 kg voltam télen... aztán tavasszal & nyáron jobb lett, talán fel is szedtem 1-2 kgot(max 2-t) most minden kezdődik előlről... és almát meg zöldséget bírok csak enni. nem a pszichológus mellett döntöttem... ha tudsz és megengedhetet magadnak menj el, mert segíthet.


Én amondó vagyok, hogy tűzz ki egy egészséges testsúlyt. Nem kell 60 kgra felhíznod, még ha az izomból is lenne. nem kell izompacsirtának lenni, nem kell CSAK izmot növeszteni.

menzeszed gondolom nincsen (mint ahogy nekem se több mint 1,5 éve), tehát KELL A ZSÍR a testedre, mert csak akkor lesz menzesz, ha a tested úgy érzi van elég tartalék, és ki tudna hordani egy gyermeket is. Ha nincs rajtad "tartalék" vagyis zsír, akkor nem engedi a tested hogy teherbe ess, hisz nem lenne miből táplálni a hasadban növő babát. Ezért kell hogy egy bizonyos testzsírszázalék legyen.


Nem tudom, hogy egészségesen vagy egészségtelenül is akarsz hízni. Mert ugye lehet hízni mekis kajával, zsírban tocsogó kajákkal, és édes péksütikkel... na mármost én tavasszal mikor jobban lettem, egészséges kajákat ettem: barnarizst, tk kenyeret mézzel, sok-sok diót mézzel, stb. leírom az opciókat majd alább.

Én nem voltam képes péksütikkel tömni magam - valaki írta a válaszok elején hogy tömd meg magad péksütikkel. Én - mint aki keresztülmentem és megyek még ezen - azt ajánlom NE tedd hogy bemész és betolsz 10 péksütit egy pékségben (sztem nem is lennél rá képes, sem fizikailag sem lelkileg.) lelkileg azért nem mert hatalmas bűntudatod lenne! És talán újra kezdődne az egész előlről (tapasztalat), és tartanál egy víznapot, vagy almanapot a sok péksüti után.

Nem. Szép fokozatosan kezd el. Annyit egyél, amennyi után NEM lesz bűntudatod. 10 péksüti után persze, hogy az lesz... de egy fél darab után? Nem biztos. :) Csak óvatosan. Ja, és ne felejtsd, hogy a mekiskaja valóban hízlal, és segíthet DE rengeteg káros anyag van bennük, amik az immunrendszered károsítják! Tartósítószereket, ízfokozókat, a veszélyes "E" számokat próbáld kerülni, mert az se jó ha egészségkárosító anyagokkal bombázod a szervezeted. Lehet egészségesen is hízni.

Ha egy egészséges utat választasz:

- egyél sok mézet, szénhidráttal + zsírral kombinálva: méz + vaj/margarin + kenyér. Ha nem tudsz fehér kenyeret enni (én már 2 éve nem tudok...) akkor tk kenyérrel egyed.

- mézes dió -> igazi kcal bomba!! a diónak 660 kcal/100 gramm a kalóriatartalma, a méz is rengeteg, de egészséges: rengeteg vitamin van benne, ugyanakkor ugyanúgy hízlal mint a fehér cukor ha valaki sokat eszik belőle. csak egészséges, mert a fehér cukorban nincs vitamin, az teljesen üres kcal.

- ha nem szereted az édeset, egyél diót, mogyorót, pisztáciát, mindenféle magot, ezekben általában 600 kcal/100 gramm felett van a kcaltartalmúk! De vigyázz, mert ha hajlamos vagy pattanásokra, akkor kijöhetnek rajtad. Egészséges zsírokat tartalmaznak, amik kellenek a szervezetnek, nincs bennük transzzsír mint a mekis kajákban... ha teheted ezt edd a mekis kaják helyett!

- használj önteteket a salátákhoz, húsokhoz! Ne natúr joghurttal/kefirrel készítsd az öntetet, hanem majonézzel, tejföllel, tejszínnel, mert ha nem is tudsz még sokat enni az összeszűkült gyomrod miatt, az önteteket könnyen beviheted a gyomrodba hisz "nem foglal el sok helyet" vagyhát érted :) a dióból is könnyű sokat megenni mert nagyon apró.


A lényeg hogy olyan dolgokat egyél, ami apró, pici térfogatú, de nagy kcal tartalmú! Ilyenek az olajos magvak, ill. öntetek.


Remélem jobban leszel. Én még mindig küzdök magammal... küzdeni is fogok, és te is, mert ez egy k*rva nagy harc sztem te is tudod.

és le kell győznöd magad, nem számít, mennyi idő alatt. mert sz*rul hiszi mindenki aki annak a híve hogy "dugjuk be a kórházba, hízlaljuk fel + 15 kg-al, aztán jobban lesz". tévednek. ha kijönne az illető a kórházból, ismét lefogyna, mert a lelkében nem történne változás; ugyanúgy beteg akarna maradni, és visszafogyna.

ezért kell, hogy a lelkedben történjen meg egy változás, ami elindítja azt a folyamatot, hogy ismét tudj enni, és a hízást.


Nem baj, ha eleinte csak egy fél péksüti megy. Nem baj, ha eleinte még cukros dolgokat sem bírsz enni. Egyél komplex ch-t: barnarizst, tk kenyeret, stb.

2011. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenki válaszát, azt hittem hogy majd az lesz hogy h.lye untakozó pi.sa. meg hogy zabálj azt kész stb.. de kellemes meglepetés ért


utolsónak külön köszönöm

sajnálom hogy te is ezen mész keresztül, remélem azért az 55 kilot eléred majd

meki kizárva, az tuti nem működne és nem is akarnám magam ilyenekkel tömni, péksütik szintúgy nem bírnám megenni és nem is akarom itthon szoktam készíteni zabpehelyből+rozslisztből finom kekszeket mindenféle aszalt gyümölccsel, mézzel, lekvárral, különféle magvakkal, és akkor tejjel vagy kis kakaóval megeszem nekem ez elég, péksüti nem kéne

zsíros ételeket meg ilyeneket nem eszek

sajtkrémet(azt a 3sög alakút) szoktam kenni margarin helyett a kenyérre(tolle light vagy medve light sajt)

graham kenyeret mindennap eszek 2 szeletet tízóraira

emellett zabpehelyhet is, van hogy barna/fehérrizst mikor mi van itthon meg kölest is szoktam

egytálételek közül szeretem a paprikáskrumplit, rakott ételeket, rizseshúst, zöldséges rizst

szoktam enni husit-kacsa, csirke, pulyka, sertés, marha mikor melyiket, főtt tojást, főzelékeket-főleg spenót, sóska, kelkáposzta ezek a kedvenceim, de havi egyszer megeszem a lencsét/sárgaborsót is főtt tojással vagy hussal

levesek közül szeretem a zöldségleveseket, és a krémleveseket-főleg a zeller, brokkoli krémlevest

túrót, joghurtot, kefírt szintén ezekből is szoktam enni

na meg persze nyers gyümölcs, zöldség-főleg paradicsom, uborka, paprika, gyümölcsből most meg főleg az alma, körte, szilva, szőlő, füge amit nagyon szeretek és eszek is

2011. szept. 18. 09:09
 48/81 A kérdező kommentje:
hát ma pontosan 44.5kg voltam-egyik válaszoló kérdezte bocsi nem láttam most olvastam vissza őket
2011. szept. 18. 09:10
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valamikor az elején írtam neked egy választ.

Azt szeretném kérdezni hogy te hogy estél bele ebbe az egészbe?

Mert voltam hasonló helyzetben tavaly, és érdekelne a történeted :)

privátban megírhatnád ha van kedved :)

remélem jobban vagy már és kitartást!! =)

2011. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
nekem is megirhatnád...én is majdnem(?) vagy már bele estem ebbe.... előre is köszi ha megirod! és kitartáás!! gyógyuulj. :)
2011. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!