Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

Huuu köszönöm szépen az érdeklődsét, nem is gondoltam volna, hogy ilyen segítőkészek vagytok így idegenbe:)

hát igazából én minidg is egy ilyen duci gyerek voltam, már ovis koromba is ducibb voltam mint kortársaim (nálunk a reggeli mézes, lekváros-vajas piritós cukros kakaóval, péksütik tejeskávévéval, fehér kenyér nagy szalámikkal, zsíros sajtokkal, párizsival, szalonnával voltak, ebédre is tejszínes tészták, nagy, zsíros levesek, édestészták, lángos, fánk, nagy rizses-krumplis husos egytálételke, hurka-kolbász sült krumpli ketchuppal, majonézzel stb)

én nem tudtam hogy mi az egészséges, majd amikor felső tagozatba mindneki csinosan járt és persze fejlődött én akkor maradtam a tréningruhánál mert egyrészt így neveltek, másrészt pedig ezek voltak jók rám, gumis nadrágok amit csak felhúzók és kész mindent takar-gondolhatjátok hogy alig voltak barátaim, na meg fiúm, csak egy álom volt, tudjátok milyen gonoszak tudnak lenni a gyerekek

amikor 9-be elkerültem akkor kezdett úgy változni bennem is valami, de sose sikerült (Én akkor azt hittem hogy tejet tejjel, szóval volt hogy napi 2 liter tejet ittam, hozzá fehér kenyeret (mert mondták szüleim hogy egészséges mert gabona és régen és most is ezen nőttek fel, milyen egészségesek ők is sose betegek(mondjuk ez tényleg így van) na meg a méz is hogy egészséges meg a lekvár hisz házi gyümölcsből készül(na igen ám csak hogy a cukor is benne van erre nem nagyon gondoltak) így hát ettem reggelire, vacsorára ebdére meg ugye ami volt a menzán, plusz hazajöttem akkor meg itthon is szóval dupla ebédem volt, rakott krumpli hisz ez is egészséges jó sok zsírral, tojással, kolbásszal, hagymával régen is ezen nőttek fel, na meg a mákosguba meg a rizskoch hisz egy könnyű tejes étel, ami egészséges

így még jobban csak híztam

elegem lett, besokaltam elkezdtem olvasni utána, de persze nem nagyon örültek neki, nem támogattak, maradt minden úgy ahogy volt így nem ettem (na szóval ettem csak baromi keveset) le is fogytam nagyon hamar, aztán félidőbe rájöttek hogy komolyan gondolom, és próbáltak segíteni (teljes kirőlésű gabonák, zabpehely, sok sok zöldség, gyümölcs, tk liszt, tojás, csirkemell, halak, pulkya, töltött zöldségek, főzelékek stb) csak akkor már késő volt, már nem kívántam mindenre úgy néztem rá, hogy hízlal, hízlal, így elkezdtem ezeket enni de nem a megfelelő mennyiségűt és továbbfogytam

most meg már megszoktam hogy ennyi elég és kész is a napom

de most így (20 év felé) rájötttem hogy ez így nem jó, próbálok többet enni, persze figyelke hogy egészséges legyen, de szerintem már ez így is fog mardani hogy reggel nem a péksékbe kezdek hanem itthon csomagolok magamnak tk kenyérből, pulykasonkából, sovány sjatból és zöldségekből magamnak szendvicset de monjduk én ezeket nagyon szeretem szóval nincs is ezzel problémám:)

pl tegnap is megettem este fél 9kor 2 nagy szelet totát mert ünnepség volt nálunk, de ennyi ez kb 3 havonta egyszer fordul elő, de egész éjjel bűntudatom volt:S:S

persze ma már folytattam mindent ugyanúgy a vacsorám túróm volt 2 db almával, maradt még torta de ma már nem bírtam volna belőle enni

hát ennyi a történetem, ha valaki még van/volt ilyen helyzetbe és van kedve megírnia szívesen elolvasnám

köszönöm az érdeklődéseteket

2011. okt. 4. 19:45
 52/81 anonim ***** válasza:
100%
Elovasva a történeted azt kell hogy mondjam, ez azért elég nagy részben a szüleid felelősége, az lelejétől kezdve támogatniuk kellett volna és észrevenni ezeket... ők mit szólnak a mostani helyzetedhez?
2011. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%
:/ sajnálom...de amúgy szerintem próbálj meg többet enni NEM NEMarra gondolok h menj el a pékségbe és zabálj két pofára hanem hogy pl. ne egy szendvicset egyél hanem kettőt reggelire..persze ha megbirod enni..mert ez is kérdéses.:/ amugy nem értem..egész életedbe nem fogsz egy pogácsát megenni vagy valami? mert hogy irod h lelkiismeret furdalásod van...:/ tudsz hizni amugy? mert sokak ilyenkor nem tudnak hizni....:O
2011. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

hát mostmár nagyon sajnálják, próbálnak mindent megvenni amit eszek, és állandóan mondogatják hogy hízzak mert beteg leszek stb stb

hát nem tudom, de nem tudom elképzelni hogy most egy kakaós csigát megtudnék enni, talán majd egyszer ha teljesen rendet teszek magamba addig is marad a tk kenyér

hát próbálgatok többet enni, hízni eddig nem híztam

köszönöm hogy írtatok

2011. okt. 6. 19:38
 55/81 anonim ***** válasza:

Hogy vagy, milyen úton haladsz?

Írtam már neked, ha jól emékszem,írtam, hogy velem hogy esett ez az egész :) na remélem sikerül a gyógyulás útjára lépned =)

17/L

2012. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:

Szia:)

köszönöm az érdeklődés

hát igazából nem nagyon változott semmi, ugyanúgy 45-46 körül vagyok, nem nagyon fok ez menni

pl mai étrendem zabpehely 4mandarin 1kefír

alma

1 csirkemell, 4 párolt répa, 2db főtt krumpli, skáposzta, 3csemegeubi

250gramm zsszegény túró 3 mandarin 1 alma

2 fehérjeturmix

hát sajnos ennyi

ha suliban vagyok többet eszek

akkor szemdvics is megy

2012. jan. 22. 19:58
 57/81 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj,de hízni akarsz?

Akkor mégis mi a pics@ az a csirkemell,joghurt,fehérjeturmix,répa???? Mégis ezektől hogyan vársz hízást? Persze eheted ezeket ha szereted,de te ismersz olyat hogy csokoládé,péksütemények,gyros és mond valamit az hogy mc donalds?

2012. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 A kérdező kommentje:
igen, hízni szeretnék, de ilyeneket nem bírok enni, egyszerűen nem megy
2012. jan. 22. 22:03
 59/81 anonim ***** válasza:

Pedig valahogy muszáj lesz,magas kalóriatartalmú ételeket enned.

Legalább ne sovány hanem zsíros túrót ennél -.-

Olajos magvakat!

Ezekből a diétás ételekből,sohasem fogsz tudni annyi kalóriát bevinni hogy hízzál tőle,mert gondolom a gyomrodba is alig fér már valami.

2012. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

56. kommentelő vagyok, ellőtte meg a 23. voltam, aki szintén megélte ugyanezt...

Szerintem ne szóljatok be szegénynek... mivel marhára nem tudjátok, hogy milyen is ez a betegség, úgyhogy akik úgy szólnak be neki, hogy nem tudják, milyen ez az egész ördögi kör, az inkább ne is mondjon semmit.

Igen, tényleg diétás kaják ezek, bár jómagam is hasonlókat szoktam enni, vacsira általában én is natur joghurtos túró meg egy szelet kenyér, és ennyi.


Neked kérdező, merem azt mondani, hogy a gyrost szerintem néha-néha megengedheted magadnak :) nem tudom, hogy pesti vagy-e, de ha igen és a nyugati pályaudvarnál jársz, akkor a mekivel szemben van egy nagy gyrosos, ahol mindenféle kaja van, és nagyon finomak, a gyrosuk meg isteni! =) én specielmindig öntet nélkül kérem, és ebédre tökéletes, mert teljesen eltelít, mert eléég nagyadagot adnak. Egyszer-egyszer hidd el, belefér :D


Tényleg, a menzeszed rendeződött, vagy még nem?

2012. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!