Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én voltam aki az elcseszte,...

Én voltam aki az elcseszte, buta voltam.. Kérdést írta ki, akik válaszoltak rá tudják, most töltök fel magamról képet, akik válaszoltak a kérdésre válaszolnának arra is hogy hány kilot hízzak?

Figyelt kérdés

köszönöm szépne a válaszokat, sokat segítettek már abban is hogy miket egyek hogy hízzak és végre rendbje jöjjek

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 11. 18:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%

elnézva a képeket, talán ha nem is bír jobb belátásra rövid úton, de hangsúlyozom,hogy egyszerűen szörnyű,elborzasztó a tested. nem te, hanem a tested!!(hangsúlyozom)(igyekszem nem nagyon megbántani téged)ne haragudj,de más jelző nem is jut eszembe róla. Egy ilyen testet sosem tudnék megkívánni,még ha megan fox feje lenne lenne a nyakán,akkor sem.

Próbálj változtatni. sok sikert

25/f

2012. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki segítségét


utolsó- tudom hogy nem bántásból írtad, én se tudnék egy ilyen undorító testhez hozzányúlni....

nincs is barátom, nem is kezdeményezek úgyis tudom hogy senkinek se kellek-se mell se fenék se csipő, se semmi-elvagyok rontva tudom.........

2012. jan. 25. 15:13
 63/81 anonim ***** válasza:
akkor próbálj meg változtatni... ha továbbra se változott semmi, akkor valamit rosszul csinálsz!
2012. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

" Neked kérdező, merem azt mondani, hogy a gyrost szerintem néha-néha megengedheted magadnak "


Néha néha??????? Ha ifúzióra kötnék neki a gyrostálat egy hónapon keresztül még az is kevés lenne ...

2012. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:

amúgy tényleg ennyire undorítónak tartotok vagy csak azért írjátok ezt mert hízzak?

tényleg ennyire szörnyű vagyok?

2012. jan. 25. 22:21
 66/81 Cass90 ***** válasza:
Egy kívülálló számára ez még borzasztóbb látvány. Körülbelül egy 200kilós extrémen elhízott ember váltja ki náluk ugyanezt a hatást, csak ez a másik véglet. És mi lenne ha híznál? Ennél csak jobb... a "hízással" (ezalatt nem a zsírt kell értened, hanem az izmot is, de neked szerintem mindkettőre szükséged van). Szóval esetedben a gyarapodás együtt járna a jobb kinézettel. De igazából a lelki tényezők a fontosak. Amíg azért eszel, hogy mások - akár család, akár pasik - jobban elfogadjanak, csak tünteti kezelés lesz. Ha magadtól, de inkább orvosi segítséggel (ha egyedül nem megy) sikerülne felismerni a probléma okát és megoldásának módját könnyebb lenne. Szakembert én azért írom, mert - szép dolog önerőből gyógyulni - de itt konkrét jelek vannak, hogy így nem az igazi. Az klassz, hogy magadhoz képest javulsz, de amit te nagy előrelépésnek tartasz, tegyük fel évekig folytatod (semmi vagy minimális eredménnyel, hízással), azt lehet, hogy az orvos egy súlyosan elhízott embernek sem ajánlaná a drasztikusan kevés kcal miatt... (ugyebár, aki fogyni akar, nem érdemes napi 500kcallal kezdenie...)
2012. jan. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
Szia! Hogyvagy? változott azóta valami? :S
2012. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen az érdeklődésed!

Hát-hát nem valami sok változás történt de próbálok egy picit többet enni és erősödni, mert így a barátokkal a strandra nem tudok kimenni, meg persze lassan már 2 éve nem jött meg, amitől azért már félek a továbbiakra nézve gyermekvállalás szempontából. (nehogy ne lehessen, így se kellek senkinek ilyen testtel, főleg ha még gyerekem se lehetne, Úristen belegondolni is szörnyű:S

ht annyi hogy probálok enni enni, szerintem ugyanígy 40-45 kilo lehetek, hízni nem híztam semmit sem szerintem mert ugyanúgy nézek ki (csont és bőr)

mai napom pl így nézett ki, én már nem nagyon tudom megítélni hogy sok e vagy sem de szerintem ma nem volt rossz

reggeli egy natur joghurt egy kistányér dió (kb 4-5 marék-ebből ettem bőven mert szeretem és úgy fájnak a csontjaim, és mivel olvastam hoy sok benne a kalcium így ezt eszem:) meg 2 narancs és 4 db ilyen szezámmagos kenyérféléség (olyan mint az abonett aldiba, lidlbe lehet kapni)

tízórai 4-5db csemegeuborka light sajtkrém úgy kb 50gramm (100grammos ennek a felét ettem ez 60kcal, 11g fehérje 5g ch és 0.1% zsír) meg egy kis teljes kiőrlésű szezámmagvas buci meg 2 db ilyen korpás laposkenyér

ebéd 5 párolt gomba, 2 kanál párolt hagyma és répa-ezek így összevoltak párolva simán vízben, roston volt sütve 2 kisebb szelet sovány sertéskaraj+egy tányér savanyúkáposzta

uzsi volt fejeskáposzta reszelve kb egy nagyobb tányérnyi

vacsora meg 3db narancs 250gramm félzsíros túró

ez szerintem nem volt rossz kifejezetten tele vagyok

próbálom magam folyamatosan erősíteni, szóval hús, hal, tojás, zabpehely, krumpli, rizs, zöldségek, gyümölcsök, sajtok, kefír, joghurt, túró valamilyen mag-még most is ezek teszik ki az étrendem de próbálom magam szoktatni a normális kajákhoz is

pl egy paradicsomos káposzta sovány naturhusival stb ilyemmikre gondolok

te hogy vagy?

köszönöm az érdeklődésedet

Minden jót

Szia

2012. márc. 18. 18:11
 69/81 anonim ***** válasza:

Akartam is írni, hogy azért próbálj enni főzelékeket, leveseket, stb... és azért egy két süti sem a világ vége, tudoom nehééz de szép lassan....:/ amúgy a menstruációd miatt miért nem mész dokihoz?:S már rég el kellett volna menned:S nekem 3hónapig nem jött meg (koplalás miatt) de már akkor is anya tiszta ideges volt...Szerintem menj el orvoshoz!!

Kívánom, hogy nyárra legyél a lehető legjobban!

2012. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Szia, hogyvagy?:)
2012. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!