Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 10 órakor megyek kocogni...

Ha 10 órakor megyek kocogni mikor tízóraizzak? Eddig 10 és 11 óra között tízóraiztam?!

Figyelt kérdés

Eddig reggelente futtam, majd utána reggeliztem (kb. fél órával kocogás után, előtte zuhanyoztam meg ilyenek).

De ma nem bírtam felkelni, meg is vagyok fázva, alig bírtam este elaludni. Így a reggeli futás elmaradt.

Ezt azonban mindenképpen be kell pótolnom, különben sosem fogyok le. Délutánra nem akarom eltolni, mert ha hívnak barátok, tuti elmegyek velük, és akkor megint nem kocogok.


Tehát, ha elmegyek 10-kor kocogni és hazaérek 11 körül akkor tízóraizzak, vagy mikor?


2011. júl. 5. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
fél9-9 körül! Sok helyen írják, h mozgás előtt-után 1 órával ne egyél! igyál sokat!
2011. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És mit szoktál tízóraizni?Mert ugye ez fontos.
2011. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
És mit szoktál tízóraizni?(mert ugye ez fontos)
2011. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Általában valami gyümölcsöt pl. barack, málna stb. vagy egy joghurtot, néha zöldséget (pl. répa, vagy összedobok egy salit).
2011. júl. 6. 10:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!