Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 10 órakor megyek kocogni...

Ha 10 órakor megyek kocogni mikor tízóraizzak? Eddig 10 és 11 óra között tízóraiztam?!

Figyelt kérdés

Eddig reggelente futtam, majd utána reggeliztem (kb. fél órával kocogás után, előtte zuhanyoztam meg ilyenek).

De ma nem bírtam felkelni, meg is vagyok fázva, alig bírtam este elaludni. Így a reggeli futás elmaradt.

Ezt azonban mindenképpen be kell pótolnom, különben sosem fogyok le. Délutánra nem akarom eltolni, mert ha hívnak barátok, tuti elmegyek velük, és akkor megint nem kocogok.


Tehát, ha elmegyek 10-kor kocogni és hazaérek 11 körül akkor tízóraizzak, vagy mikor?


2011. júl. 5. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit kocogsz?:) Igyál egy fehérje turmixot utána aztán akkor délben fél 1-kor kaja:P
2011. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne tizoraizz.
2011. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nincs fehérje turmixom, egyáltalán mi az?

Változó, hogy mennyit kocogok. Általában 1,5-2 km kocogok és 1 km sétálok. Ezt így fokozatosan növelem. Elég gyenge teljesítmény, de korábban csak tesi órán futottam..

2011. júl. 5. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
vagy ne menj kocogni se,és a tízórait is hagyd el ,meg az ebédet is ,azt így is lehet a mai nap
2011. júl. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 bix ***** válasza:

ha beteg vagy ne fuss. ez nem verseny. én kardióztam, teremben edzettem betegen, semmi értelme. lassabban gyógyulsz, mert elveszed az energiát a szervzettől+ nem lesz elég intenzív a mozgás mert nincs rá se kedved, se erőd.


pihenj, gyógyulj, ha jól vagy akkor pedig bepótolod:)

2011. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak egy kis megfázás.. Vagyis elég bizonytalan vagyok ebben is. Allergiás is vagyok. Néha tüsszögök, a szemem kicsit viszket, az orrom is folyik.

Megmondom őszintén, kedvem sincs menni, de tegnap sem voltam. Hétvégén pedig eleve nem szoktam, mert a heti 3-4 kocogást hézköznapra ütemezem.

Akkor lehet, hogy ma csak tornázok.

2011. júl. 5. 10:16
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Ne tízóraiz!!!!!!!!!!
2011. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Valaki mondja már meg, hogy miért ne tízóraizzak? Egyébként késő, már meg volt a tízórai.


Eleve naponta 5x kellene enni, tök mindegy hogy hívom. Lehet tízórainak hívni vagy másnak.

2011. júl. 5. 11:28
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Most akkor te akarsz fogyni vagy nem?
2011. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, az a célom, hogy fogyjak.
2011. júl. 5. 11:48
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!