Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

Figyelt kérdés
egy hónapja em ettem se csokit se semmi ilyesmit... normális kajákat ettem nagyon sok zöldséget szval enm volt az a koplalás... de ma ebéd után nagyon nagyon nagyon nagyot bűnöztem... sok ropi... csoki és még pizát is rendeltek a szüleim és abbl is ettem 2 szeletet... TELE vagyok... mint valami felfújt labda... mindjárt hányok... ugye nem baj ?!?! hnaptól jó leszek... ugye le fog menni hamar ami most nagyo hamar feljött ?!?!
2011. máj. 5. 17:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, neked TÉNYLEG ez a dolog jelenti a világot, az egész életet????


Nem örülsz egyszerűen annak, hogy VAGY, és LÉTEZEL, és van családod, akik szeretnek, és barátaid, akikkel jó együtt lenni, és majd lesz szerelmed, gyereked, aki önmagadért fog szeretni?


Neked tényleg a KÜLSŐD a legfontosabb a világon? Mit szólnál, ha valamelyik közeli barátod, vagy rokonod ne adj' Isten balesetet szenvedne, vagy kiderülne, hogy beteg? Akkor is álmatlanul sírdogálnál éjjel, mert van rajtad vélelmezett három kiló fölösleg???


Emberek, mi történt a világgal??!!!

2011. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsó válaszolóval,kérdező neked semmi közöd nincs a való világhoz komolyan mondom... ahelyett,hogy örülnél,hogy nem 157 kiló vagy, itt siránkozol...mikor vannak,akik betegség miatt kövérek,nem tudlak lefogyni, és szegényeknek tényleg bűn még egy szelet pizza is!

szánalmas a hozzáállásod,ha megsértődsz,ha nem. egyszerűen idiótaság így élni,édesanyád helyében jól megráználak,hogy magadhoz térj.

a férfiak jelentős része kiborul egyébként az ilyen nőktől,akikkel beülnek valahova és sírva fakadnak egy hamburgertől,mert ez a hozzáállás szánalmas, tényleg semmi más.

ha nem tetszel magadnak,akkor nem sanyargatni kell magad: mozogni. minden nap egy óra bringa,séta,futás,tánc,ami jólesik,és máris nem lesz semmi baj az alakoddal,de nyilván ehhez már lusta vagy. egyszerűen nem értem, a fogyókúra rovatban kérdezők 99.99%-át fenékbe kéne rúgni,annyira szánalomra méltóak ezek a "bűnözős" kérdések. hol éltek ti? örüljetek,hogy van pénzetek bűnözni.egyáltalán örüljetek annak,hogy van mit ennetek, és ne azon gondolkodjatok,hogy úristen,egy szelet pizzától mekkorára nőttök.semekkorára ember, két egész pizzától se híznál meg! csak úgy látom egyikőtök sincs tisztában a fogyás-hízás biológiai részével. mentek a saját hülyeségetek után,ahelyett,hogy ésszel csinálnátok és gondolkodással.

tessék,ezen el lehet gondolkodni,és nem azon,hogy mennyit bűnöztél.

2011. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__17..


Ez a kérdező legalább megkérdezte azt,amit minden "bűnözős" fogyókúrástól megkérdeznék. Ő kimondta az igazságot.

2011. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!