Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

Figyelt kérdés
egy hónapja em ettem se csokit se semmi ilyesmit... normális kajákat ettem nagyon sok zöldséget szval enm volt az a koplalás... de ma ebéd után nagyon nagyon nagyon nagyot bűnöztem... sok ropi... csoki és még pizát is rendeltek a szüleim és abbl is ettem 2 szeletet... TELE vagyok... mint valami felfújt labda... mindjárt hányok... ugye nem baj ?!?! hnaptól jó leszek... ugye le fog menni hamar ami most nagyo hamar feljött ?!?!
2011. máj. 5. 17:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

17:36-os válaszolóval egyet kell értenem. én szerencsére nem fogyókúrázom,hála Istennek,de öcsém csinálta fél évig,lefogyott 25 kilót. És igenis,ha akart enni egy szelet csokit,akkor megette, nem vonta meg magától azt,ami jólesett neki. Nyilván nem fél lovakat evett meg egész tortákat,de ha meg akart enni egy túrórudit,akkor fogta magát,megette. másnap mondjunk,hogy "ledolgozza" és a lelke is megnyugodjon kicsit, 10 perccel tovább kocogott,vagy 15-tel több felülést csinált. meg lehet ezt oldani normális keretek között is.


kérdező,írtad,hogy nem vagy elégedett a tükörképeddel... de azt jó,ha tudod,hogy a világ legnagyobb ostobaságát csinálod. a lelked ne legyen a barom fogyókúra ára,nézz körül itt az oldalon,minden második kérdező fogyni akar,de egyik se normális.

2011. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

most a válaszoloktól kérdezem

hogy nekik nem jönnek be ez a lány pl?

[link]

na tegyük fel hogy eza lány 172 cm mint én...biztos nem több mint 53 kg... na ilyen akarko lenni !!!

2011. máj. 5. 18:39
 13/23 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom ez csajszi biztos több mint 58kg.
2011. máj. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
én 175 vagyok 63.. nm vagyok izmos, és sok a hurka..55 körül akarok lenni, mert 1év múlva modellkedni is akarok.. na de te 52 kg?? szerintem az már undorítóan sovány
2011. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

[link]


vagy ez.... én nem ilyen gebe akarok lenni !!! csak lapos hasat akarko mert van ott egy kis dudorka... amit utálok !!! és mindenki azt mondja hogy sportoljak... de az nem elég !!! melete diétázni is kell !! ... nem vok kövér... igazából sztem másfél hónap altt megtudnám közelíteni ezta külsőt... mert tényleg nincs sok hátra... csak ez kicsit sok vt ez a mai... de mostantól heti 3szor kondi terem és itthon is próbálok amjd rubint rékázni... de am köszi mindenkinek a biztatást

2011. máj. 5. 18:51
 16/23 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy 52... gazból tök mindegy csak legyenek vékonyabb combjaim és laposabb has és ne legyen oldal hájacska..."apaszkodó... -.-" ennyi nekem mind1 hogy az 55 kilósan vagy 58 kilósan van csak LEGYEN
2011. máj. 5. 18:55
 17/23 anonim ***** válasza:

ez a lány vékony, nincs hája, de viszont izmos. az izom nehezebb mint a háj.

tegyél fel egy képet magadról.

2011. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

oké, én is hasonló cipőben járok.

oké akkor tele vagy.akkor elég volt..akkor majd máskor nem eszel annyit..vagy menj el futni vagy rubint rékázni, ha bántudatod van.. nem egy nap alatt híztál meg, és nem egy nap alatt fogsz lefogyni. így egy nap alatt sem fogsz meghízni. minden a rendszerességen alapszik. ha egyszer elmész futni? nem fogysz le. ha egy nap csak salátát eszel, nem fogysz le. de ha mindennap elmész futni, és mindennap odafigyelsz mit eszel le fogsz fogyni. ugyanígy a hízással is. ha egy nap eszel tortát nem hízol meg. ha mindennap eszel egy tortát, meghízol. nehogy már komolyan azt gondold hogy holnap 10 kg plusz hájjal fogsz ébredni..én is fogyókúrázom.. amikor elkezdtem nagyon gyenge voltam, nem volt akaraterőm, mindennap bánöztem, stb, és sírtam, hogy nincs eredmény..de megelégeltem, hogy havi 1kg-t fogytam nagyon kevésnek találtam..

már sok ideje nem eszem édességet. de tényleg..ha valaki eszik előttem valamilyen ilyen kaját, és megkínál, akkor valahogy automatikusan bevillan az agyamba eg ykép, hogy az illető elvetemült fejjel eszi azt a bizonyos kaját, amivel megkínált, csak olyan kövér hogy szétfolyik..aztán bevillan még egy kép magamról, hogy elvetemült fejjel zabálom azt az édességet, úgy hogy szétfolyok.. és ilyenkoprra már felfordul a gyomrom. minden elfogyasztott desség után másfél óra bőgés, stb.. nekem nem kell.. és már egyszerűen nem kívánom az édességet..


de amúgy nem fogsz meghízni!!!

2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

az előző egy hónapban bennem is volt egy ilyenfajta ellenállás... de ez am elmúlt... mind1 ugyis most megyek lés csináltatko magamnakszemélyreszabott edzéstervet...

köszönöm mindenkinek :)

2011. máj. 5. 22:20
 20/23 anonim ***** válasza:

pszichiátert javaslok,ez már beteges,amúgy meg a férfiak tényleg az egészséges, csinosan telt nőket szeretik,nem a botsáskákat.nincs semmi baj azzal a tükörrel,amibe belenézel,ne ess túlzásokba. nem koplalni kell,hanem mozogni, lehet,hogy az megerőltető, de annak van eredménye. ugyanis ha koplalsz,akkor nem lefogysz,hanem elsorvadsz,de mivel nagylány vagy már,ezt nyilván nem kell magyaráznom... gondolkodjatok,mielőtt ilyen hülyeségekbe belekezdtek,hogy nem evés meg "bűnözés". tudod mi a bűnözés? ha fél éve fogyózol,és egyik napról a másikra nekiállsz minden áldott nap csülköt meg egész tortákat felfalni,na az bűnözés. az,hogy olykor megeszel egy fűszálon kívül mást,az nem bűnözés,az a normális.

elveszi a maradék eszeteket is a fogyózás, ez sokkoló.

2011. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!