Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már reggel bűnöztem, miket...

Már reggel bűnöztem, miket egyek ma még?

Figyelt kérdés

ettem 3 sz tolle light sajtot 1 sz csmellsonkát 3 kiskanál tormát 3 db tk pászkát, uborkát, salátát

és ettem 3db almát, 10szem epret és 1 fél körtét fahéjjal (tudom ez nagyon sok de olyan rég nem ettem már almát mert olyan drága:S)


2011. ápr. 30. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogyis sok.főleg reggel,mert akkor kell a legtöbbet enni.Bár én inkább este szoktam sokat enni mert reggel nem nagyon vagyok éhes.
2011. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Figyu ha jol esik akkor oke ehetsz barmit de csak mertekkel.

Amugymeg azt mondja a mondas:

Reggeliz ugy mint egy kiraly ,ebedelj ugy mint egy polgar,es vacsoraz ugy mint egy szegeny .

2011. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolut nem veszes. Azt hittem, hogy bezabaltal 2 pizzat fel tortaval, de ez szerintem nem szamit bunozesnek amit te csinaltal :)
2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bűnöztél? Dehogyis!!

Amit ettél az csupa egészséges dolog(tolle light sajt, csmellsonka, pászka, uborka, saláta...) nyugi.

Sőt, kifejezettem fogyókúrás kaja.

Egyél rendesen a nap további részében, de csak akkor, ha éhes vagy!

2011. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a gyümölcs sose baj.


ebédre-vacsira egyél görög salit kevés sajttal (feta)

és uzsonnára natúr joghurtott puffasztott rizzsel

2011. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szórakozol?

Semmi olyat nem ettél, amit nem kéne, reggel etted, még csak nem is sok. Az, hogy ettél gyümölcsöt, az meg abszolút nem baj.

(Ha ugyanezt, amit leírtál, este eszed, az kicsit már más, de ezzel így semmi baj nincs.)

2011. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó akkor a sok okos "jaj dehogy is, jaj de jól ettél, jaj de ügyes vagy" válasz mellé írok egy értelmeset is!


Nem ettél reggelre semmi fehérjét!!! Pedig az baromi fontos lenne!!! Ami abban a nyamvadt 3 szelet sajtban, meg egy szelet sonkában volt, az semmi!!! Legalább 10-15dkg cs.m.sonkát kéne megenni reggelire. A többi ugyanígy mehet mellé, azokkal nincs gond.

2011. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fehérjét este meg nap közben kell enni, reggelire meg szénhidrátot.

Mindenhol ezt szajkózzák itt is. De akkor lehet, hülyeséget beszélnek xD

2011. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

14.19 itt az emberek 98%-a mindenhez ért... Nem tudom ki mit szajkóz, én aki ezzel foglalkozom, és hibátlanul nézek ki, ráadásul több száz embert fogyasztottam már le, biztos nem mondtam soha ilyet. Egész nap, minden étkezésre kell enni fehérjét és szénhidrátot is, (kivéve talán az utolsó étkezést)csak baromira nem mindegy, hogy mit, és mennyit! Reggel meg baromi fontos a fehérje, mert az izmok egész éjjel koplaltak, és mivel az izom éget kalóriát, így azokat a legfontosabb táplálni. Kimagaslóan fontos ez zsírcsökkentő diéta alatt! Kérdezz meg dietetikust, személyi edzőt, bárkit aki TÉNYLEG ÉRT HOZZÁ, ezt fogja mondani.


Olyan jó lenne, ha itt is, és a hétköznapokban is mindenki csak abban adna tanácsot, amihez ért!

2011. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

sajnos a gyümölcsök a gyengéim, bármennyit megtudok belőlük enni, de majd visszafogom valahogyagam

2011. máj. 1. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!