Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

BŰNÖZTEM. Ugye nem lesz baj?!?!

Figyelt kérdés
egy hónapja em ettem se csokit se semmi ilyesmit... normális kajákat ettem nagyon sok zöldséget szval enm volt az a koplalás... de ma ebéd után nagyon nagyon nagyon nagyot bűnöztem... sok ropi... csoki és még pizát is rendeltek a szüleim és abbl is ettem 2 szeletet... TELE vagyok... mint valami felfújt labda... mindjárt hányok... ugye nem baj ?!?! hnaptól jó leszek... ugye le fog menni hamar ami most nagyo hamar feljött ?!?!
2011. máj. 5. 17:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
OMG, ennyi hozzáfűzni valóm van.
2011. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
MIÉRT????
2011. máj. 5. 17:34
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem lesz belőle gond, de ebből következik, hogy nem szabad az embernek megvonnia magától az édességet (pláne, ha szereti), mert aztán rohamszerűen sokat eszik belőle. Én ha megkívánok egy túrórudit, vagy 1-2 kocka csokit, akkor megeszem. 4 hónapja diétázom, és nem fordult elő vele, hogy egy nap nagyon bezabáltam, mert mindig engedtem magamnak egy kicsit.
2011. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tinker Bell ***** válasza:
Az első válaszoló arra próbált rávilágítani, hogy kicsit túlzásba viszed a dolgokat! Nem kell ennyire betegesen komolyan venni a különböző fogyókúrákat! Ha sokáig így teszel és rossz érzést kelt benned az, hogy jól laktál végre, akkor komoly lelki problémákat okozhatsz saját magadnak.
2011. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szebben magam sem tudtam volna megfogalmazni. Köszönöm kedves utolsó válaszoló.
2011. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
hát ja a szüleim is mondták hogy kicsit beteg vagyok már.. főleg hogy a 172cm mel és az 57kg-ommal akarok fogyózni... de ilyen ez a tinikor... nem vagyko megelégedve a tükörképemmel...
2011. máj. 5. 17:43
 7/23 anonim ***** válasza:
ajj... te jó isten... a szüleidnek igaza van -.-"
2011. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy akkor ugrottunk egyet a történetben. Te már beteg vagy. Nagyon gyorsan segítségre van szükséged, mert ez így nagyon nem jó!
2011. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
A jó nők 60 kilónál kezdődnek. :-)
2011. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ez már beteges...idiótaság így gondolkodni,elvette az eszed a fogyókúra.

pszichológushoz kéne menned. ezektől a kérdésektől komolyan kiakadok...hogy lehet felnőtt embereknek ennyi esze? gondolkodj el egy kicsit kérdező,mert átlendültél a beteges színvonalra már.

fogyni nem sanyargatással kell,hanem türelemmel és kitartással.

egyébként a pasiknak nem jönnek be a csontkollekciók,csak szólok.azt szeretik,ha egy lányon van mit fogni,és hogyha beülnek valahova, a lány jó étvággyal,örömmel eszik,nem pedig sanyargatja magát...ennyi... azokat hülyének nézik,akik fűszálakon élnek. egy igazi nő igenis legyen csinos,nőiesen telt! legyen izmos,de ne sovány... és igenis merjen megenni egy normális adag ételt.

2011. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!