Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az étrendem? Így...

Milyen az étrendem? Így fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Reggelire 50-70 g rozskenyér/tk kenyér + cs.mellsonka + saláta

10 órai: gyümölcs (2-3 narancs vagy 5-6 mandarin)

Ebéd főleg cs.mell vagy hal, köretet nem eszek hozzá, tészta heti 1x van, abból nem eszek meg 100 g-ot.

Uzsi 50 g túró vagy egy kis pisztácia, stb

Vacsi rántotta 3-4 tojásból (zsiradék nélkül) vagy 250 g túró


Napi 35 perc sz.bicikli 30 km/h sebességgel (néha nem minden nap jön össze, pl amikor rosszul vagyok - akkor nem..)


2011. febr. 25. 12:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%
nem nézlek hülyének,de ki akar váltani egy étkezést gyümölccsel nem érted? válaszolnál a vitaminos kérdésemre ha szépen megkérlek?
2011. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

és az miért baj ha uzsonnára mondjuk megeszik egy almát meg egy kivit ? bocs de én kérdeztem már pár kommentel ezelőtt hogy te hogy étkezel és mit mozogsz!most már kíváncsi vagyok

jha és egyébként 2 kiviben 100-250 mg C-vitamint van

2011. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
10%
és 40 kalória :) és dagadt lesz tőle!!
2011. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Én úgy étkezek hogy egy nap megeszek 200g fehérjét,350g szénhidrátot! elosztom 7 étkezésre és ennyi!

minden étkezésnek tartalmaznia kell fehérjét és ch-t,

táplálkozásom alapjai:csirke,hal,tojás túró,rizs,krumpli,zabpehely,és protein turmix!+fél kiló zöldség és multivitamin. na kitalálod mit sportolok?

Oké a kiwi tartalom,de 1 nap mennyi c vitamint kell megenni?

2011. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

vmi izomagyú ezek szerint .. okos enged szamár szenved én befejeztem..

500-1000mg amúgy ...

2011. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
izomagyú! lehet hogy az edzéstől bunkó lettem(nem valószínű),de legalább nem tajgetoszra születtem! pá gyökér!
2011. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

a multivitamint is tablettákban szeded össze biztos nem gyümölcsből.. te gyökér!

menj inkább gyúrni egyet ...

2011. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
van annyi eszem hogy 2500mg c-vitamint nem kísérem fölös cukorral!
2011. febr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Hagyjad, gyökerek, az ilyeneknek találták ki az RDA-t, bár ott nem 100 kilós ülőmunkát végző nőrőlvan szó, hanem 60 kilós ülőmunkát végző nőről, de ezeknek úgyis mindegy, 20 év múlva 1 hülyével kevesebb lesz, mert a szív és érrendszeri betegségek a leghatékonyabb módszerek a Taigetosz pozitívak ellen...
2011. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Az a baj, kedves kérdező, és néhány okos válaszoló, hogy megrögzötten ragaszkodtok begyöpösödött f@szságokhoz.

Aki izmos=izomagyú, de aki 100 kilós zsírdisznó, az meg szegény kislány, aki fogyna, de hát milyen nehéz az.

Nyilván azért néznek ki a testépítők úgy, ahogy, mert rosszul tudnak mindent, a hülye szerencsétlenek, 10% alatti testzsírral.

Szeretném látni azoknak a testét, akik itt összevissza mondogatják a baromságokat, a gyümölcsös étkezés mellett kiállva, meg stb, és szeretném látni leppurdét.

Az a szomorú, hogy egy tök korrekt, és szakmailag is helytálló válaszra csak fikázást kapnak, mert neked, kedves kérdező, az sokkal jobban tetszik, hogy ilyen szarokat is összezabálhatsz. A fogyás nem jó dolog, nem lehet kacagva fogyni 40 kilót, hogyha közben nem akarsz semmit tenni érte. A kifogásaid szánalmasak, én is suliba járok, de meg tudom tenni, hogy viszek be normális kaját, és reggelire is van rendes kajám.

2011. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!