Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az étrendem? Így...

Milyen az étrendem? Így fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Reggelire 50-70 g rozskenyér/tk kenyér + cs.mellsonka + saláta

10 órai: gyümölcs (2-3 narancs vagy 5-6 mandarin)

Ebéd főleg cs.mell vagy hal, köretet nem eszek hozzá, tészta heti 1x van, abból nem eszek meg 100 g-ot.

Uzsi 50 g túró vagy egy kis pisztácia, stb

Vacsi rántotta 3-4 tojásból (zsiradék nélkül) vagy 250 g túró


Napi 35 perc sz.bicikli 30 km/h sebességgel (néha nem minden nap jön össze, pl amikor rosszul vagyok - akkor nem..)


2011. febr. 25. 12:22
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Ja, és 100 kg-ból kell fogynom.
2011. febr. 25. 12:22
 2/41 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy 100 kilóhoz, hány% a testzsírod, milyen nemű vagy, milyen korú...
2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

17/L

160 cm magas

Nem tudom a testzsír%-omat.


De szerintem mindegy, mert ez mindenhogy nézve rengeteg kg.

2011. febr. 25. 12:48
 4/41 anonim ***** válasza:

Amúgy reggelire kevés a protein. Én akkor ennék inkább valami rántottát esetleg TK kenyérrel, 6-8 tojásfehérjéből.

10 órai az úgy tré, ahogy van, a gyümölcs = cukor, itt inkább vinnék be fehérjeturmixot

Ebéd: Csirke + Hal mellé mehet valamilyen WOK-os zöldségköret, alig van benne ch (6,5 g körül van 100g-ban). A tésztát felejtsd el.

Uzsonna: Itt mehetne valamilyen lenmagolaj is. És túró helyett én bizony itt is húst ennék, esetleg szóját.

Vacsora itt túrót kellene enni a kazein miatt.


Emellett rengeteg folyadék, Zöld tea... És járj le edzőterembe.

2011. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
Nem, mert pl én is 100 kg körül vagyok 16%-os testzsírral, 196 centivel :) és 60% körüli izomtömeggel
2011. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

1. hogy egyek rántottát reggelire, mikor suliba járok?

2. mikor egyek gyümit, ha nem 10 óraira?

3. szerinted olyan fanatikus vagyok, hogy még ilyen turmixot is veszek?

4. utálom a zöldségeket - örülök, hogy azt a salátát le bírom gyűrni...

5. mint írtam, túrót eszek vacsira. Heti kb 1-2x nem azt eszek, mert unalmas.


3-4 l-ert iszok, bár ebből csak kb fél liter zöld tea.


Ja, és mivel nő vagyok, ezért szerinted rajtam ez a 100 kg izom? És ezért akarok fogyni?


Hát pff... Logikus válasz ám..

2011. febr. 25. 13:05
 7/41 anonim ***** válasza:
45%

Bazze, írtam egy normális választ, és ezt kapom...


Tudod mit, egyél, ahogyan akarsz.

Én azért írtam le, mert te írtad, hogy 100 kilóval csak kövér lehet az ember, erre reagáltam, hogy nem feltétlen.


Rántottát? Megcsinálod este, beteszed kis dobozkába, raksz mellé villát és bemajszolod. Gyümölcsöt mikor egyél diéta alatt? SOHA. Helyette menjen valami normális multivitamin. A fehérje turmix pedig diétánál KELL, ahogyan az edzőtermi mozgás is. És az egy dolog, hogy unod a túrót, de amúgy azt is fel lehet dobni ilyen CH mentes szörpökkel, meg kutyaf@szával... A diéta főleg, ha az emberen 50-60 kiló fölösleg van, akkor nem arról szól, hogy mit szeretnél, hanem arról, hogy mit kell csinálnod, hogy ne dobd fel a bakancsot 25 évesen...

2011. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Szerintem attól én nem fogadok el tanácsot, aki szerint az a 2-3 narancs akkora baromi nagy dolog.

Köszi a válaszokat, szép napot neked.

2011. febr. 25. 13:16
 9/41 anonim ***** válasza:
45%

Hallottad a sok kicsi sokra megy elvet?

Szerintem olyantól kellene tanácsot elfogadnod, akinek izomtömegben sikerült annyit elérni, mint neked zsírban...

2011. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

reggeli okés, de nem kell mindig ugyanazt enni, változatosan, pl nem csak saláta, hanem uborka, paprika, paradicsom (de mondjuk az most elég húzós áru) ezért főtt cékla, savanyú káposzta, zabpehely joghurttal/kefírrel+gyümölcsök vagy magvak(ide jön a pisztácia, dió, mogyoró, mandula)

10órai: narancs, mandarin, alma, kiwi okés

ebéd: okés, de főtt krumplit, rizst azért ehetsz, vagy zöldséglevesek, főzelékek, hüvelyesek turmixolva vagy levesként )lencse, bab, borsó)

uzsi: túró (mondjuk néha kaporral, mákkal, fahéjjal csak azért h változatos legyen) vagy njoghurt, kefír

rántotta okés de zöldséget is egyél hozzá, vagy túró, de ha főzől 2 db tojást vagy virslit, vagy hal, hús, is okés

2011. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!