Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az étrendem? Így...

Milyen az étrendem? Így fogyni fogok?

Figyelt kérdés

Reggelire 50-70 g rozskenyér/tk kenyér + cs.mellsonka + saláta

10 órai: gyümölcs (2-3 narancs vagy 5-6 mandarin)

Ebéd főleg cs.mell vagy hal, köretet nem eszek hozzá, tészta heti 1x van, abból nem eszek meg 100 g-ot.

Uzsi 50 g túró vagy egy kis pisztácia, stb

Vacsi rántotta 3-4 tojásból (zsiradék nélkül) vagy 250 g túró


Napi 35 perc sz.bicikli 30 km/h sebességgel (néha nem minden nap jön össze, pl amikor rosszul vagyok - akkor nem..)


2011. febr. 25. 12:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó, nem fogok pontról pontra belekötni mindenbe, de hülyeség, amit írtál...
2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
31%

Az alapvető dolgokkal nincs tisztában!

Nem tízórai,meg uzsi meg f@szom,hanem kiszámolni hogy mennyi fehérje,ch,zsír kell egy nap,és elosztani 6 étkezésre! Gyümölcsöt egyed nyugodtan,ha nincs otthon,helyette egyél kristálycukrot! KB.ugyanaz!

Joghurt,kefír az fontos! Na mindegy 10 évesen én is így gondolkoztam! Shobert kisasszony biztos helyeselné,leppurd törődj bele hogy a tanácsodat leszarják,agyat meg nem adhatsz.

2011. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Persze, nem vagyok tisztába azzal, hogy napi 120 g-nál több fehérjét kell enni, 100 g-nál kevesebb szénhidrátot, nem tudom, mi az az intervallum edzés, a kardio, aerob, anaeroib edzés..

Nem tudok semmit, mint látszik.


Azt sem tudom, hogy miből jön össze a 100 g ch. Na vajon? a Kenyérből és a gyümölcsből.

Aha. Mihez is kell a szénhidrát? Miért nem lehet kiiktatni? Azért, mert az AGYnak is az kell. És mivel tanulok, ezért kell.


Egyéb beszólogatós kérdés??? K*rva okosak vagytok ám, vagy csak azt hiszitek, hogy rajtatok kívül mindenki hülye...

2011. febr. 25. 20:21
 14/41 A kérdező kommentje:

A zt is mondjátok már meg - elvégre ti nagyon okosak vagytok - hogyha nem ehetek se kenyeret, se gyümölcsöt, akkor mitől lesz normális székletem? Mert hát rostok is kellenek az emésztéshez, a multivitamin-tablettákban pedig nincs rost.


Várom a válaszaitokat

2011. febr. 25. 20:22
 15/41 anonim ***** válasza:
0%
húúha megkaptuk! tényleg jobban értesz hozzá! bocsi,szia! :))
2011. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Most nem elköszönni kell, hanem válaszolj légyszíves, ha tényleg olyan okos vagy.

Normálisan én is elmondtam, most írhatod te is a véleményedet.

2011. febr. 25. 20:24
 17/41 anonim ***** válasza:
31%
Ja a koxtól vagyunk ilyenek! Na most válaszolnál hogy ha diétázol mit keres otthon kenyér? És azt tudtad hogy a gyümike tele van cukorral okoska? RIZSRŐL,KRUMPLIRÓL,hallottál valaha? Ott kezdődik a szénhidrát.
2011. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Persze, majd kenyér nélkül viszek el sonkát a suliba is.. Ahha :)

Meg reggelire krumplit eszek, meg rizst... :D


Az 1 dolog, hogy ti meresztitek a p*csátokat ott a melohelyen, de én nem ezt teszem egész nap, itt nem normális, hogy rizst eszik valaki reggelire mondjuk.. :D

2011. febr. 25. 20:33
 19/41 anonim ***** válasza:
ne szívassátok már szegény kérdezőt, nyilván igazatok van, de ha 100kg-osan a napi tábla csokiról átáll napi 1 narancsra, az már bőven jó! majd ráér csúnyán nézni a gyümölcsre, ha csak közelíteni kezdi az ideális tömegét...
2011. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
45%

Na jó hogy leírtad,a sonkát dobd a kukába! Az nem furcsa ott hogy 100kg vagy? Az furcsa hogy normális kaját eszel?

Küldd el a f@szba akinek nem tetszik! Rizst egyél meg husit,este megcsinálod bedobozolod és kész!

2011. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!