Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nincs izomlázam szobabic...

Miért nincs izomlázam szobabiciklizéstől?

Figyelt kérdés
Megkaptam a szobabiciklimet, először 20 percet tekertem, mostmár 30-at, heti kb. 4-5x. Hozzáteszem, hogy előtte szinte semmilyen mozgást nem végeztem pluszba. Miért nincs izomlázam? A fenekem fáj az üléstől, de a combomban semmi fájás. Használ attól még? Szerintetek ez így jó? Elegendő mozgás?
2011. jan. 24. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
így az adatokból szerintem jó a mozgás, az h nincs izomlázad, szerintem nem baj. én is futok heti 4x, elég keményen, mégsincs soha izomlázam, viszont látom magamon, hogy formálódik a testem.
2011. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

izomláz = apró izomsérülések, amik megtelned vízzel, ami feszít, azért fáj


ha nincs izomlázad, az azt jelenti, hogy nem terheled TÚL az izmaidat, annyira, hogy sérüléseket okozzon

2011. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

akkor jó, csak régen azt mondták, hogy akkor ér valamit, ha van izomlázam. :)

és szerintetek ez így jó? szóval úgy értem, hogy két hete van meg a bicikli, azóta csinálom, mikor lesz eredménye ? eddig csak azzal, hogy egészségesebben és kicsit kevesebbet ettem fogytam 6-7 kg-ot, de most megállt, pedig úgyanúgy étkezem.

2011. jan. 24. 21:35
 4/12 A kérdező kommentje:
és még egy gyors kérdés, hátha tudtok erre is válaszolni: nem fog nagyon megerősödni a lábam és vastagnak maradni?
2011. jan. 24. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ebben nem tudok sok jót ígérni: 8 éve röplabdázom és futok, a vádlim pedig bazinagy és izmos :S én kifejezetten utálom és fogalmam sincs, mit csináljak vele, de a pasiknak nagyon bejön :D
2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Aerob edzésnél durva lenne ha izomlázad lenne. Csak annak van ilyen könnyű edzésnél izomláza, aki teljesen edzetlen, legyengült.


Konditermi edzéstől lehet izomlázad, de az teljesen más célú mozgás.

2011. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"és még egy gyors kérdés, hátha tudtok erre is válaszolni: nem fog nagyon megerősödni a lábam és vastagnak maradni?"


Szobabiciklitől nem valószínű. :D Esetleg, ha 100 kilóval guggolnál.

2011. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"a vádlim pedig bazinagy és izmos"

Hányas? 45-50?

2011. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42 cm :S szerintem ez elég nagy egy lánynak...
2011. jan. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Használ, nyugi :)

Én 119 kg-osan kezdtem el sz.biciklizni, 1x se volt izomlázam tőle, és már lement -8 kg 2 és fél hónap alatt.

Ha kis ellenálláson csinálod, gyorsan tekersz, akkor nem fogsz olyan húdeizmos lenni.

2011. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!