Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek a videók jók? Ezt a 2...

Ezek a videók jók? Ezt a 2 videót naponta kétszer tornázom végig de jól meg is mozgat, mert izomlázam van tőle.

2011. júl. 11. 19:53
 1/2 A kérdező kommentje:

Az egyiket nem nyitja nemtudom miért!

Itt a másik link:


http://www.youtube.com/watch?v=K5k4tkkqc3E&feature=related

2011. júl. 11. 20:02
 2/2 anonim válasza:

Szia!

A teljes videót végigcsinálod, vagy csak, amit belinkeltél.

Az sem mindegy, hogy mit szeretnél elérni.

Belenéztem, az első, az ugrálós rész zsírégetésre hobb, a másik, ahol súlyzózik, az szálkásít.

Ha fogyni,csinosodni szeretnél, akkor 30-40 perc ugrálós aerobicot, futást, úszást, tehát valamilyen aerob mozgásformát javaslok, amitől felmegy a pulzusod, és zsírt égetsz, ezután egy negyed-fél órában azt a testrészt mozgasd meg, amelyikkel kevésbé vagy elégedett, hasizom, popsi, comb, kar, stb, akár mindegyiket.

Saját tapasztalat: Bíró Ica aerobicot nem csináltam még, én Béres Alexandra, Rubint Réka, Cindy Crawford, Czanik Balázs aerobicot szoktam csinálni. Ezek közül a hölgyek inkább szálkásítanak, ill. Cz. Balázs has burningje is. Ezektől is sikerült néhány kilót leadni, de ami nekem igazán bevált, az a futás, utána has-láb. Ha mindenképpen otthon akarsz tornászni, akkor Czanik Balázs dvd-i közül javasolok, vagy tae boe aerobicot, youtubeon is van fenn tae boe, csak nem jut eszembe ki az illető, de ha jól emlékszem egy afroamerikai fickónak vannak jó videói. Esetleg kombinálhatod is a dvd-ket, így nem szokod meg egyiket sem, Rubint rékának vannak aerobicjai, amikor 20 vagy 30 perces blokkokban foglalkozik egy-egy testrésszel, és ezeket tudod kombinálni zsírégetős dvd-kel.

Bocs, ha hosszú voltam, én azt javaslom mindenképpen, hogy ne egyfajta dvdt csinálj minden nap, hanem kombináld ezeket. Rengeteg féle van, ki kell tapasztalnod, hogy neked melyik a legjobb, már így is bő lére eresztettem, ha érdekel, írj privit, és ajánlok neked jó dvd-ket, de persze az étkezés fontosságáról sem szabad megfeledkezni.

2011. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!