Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

45 èves nő vagyok.168 cm 74 kg.1 hónapja fogyókúrázok mem eszek kenyeret,tésztát,cukrosat minden nap futok kb 20 percet és mégse fogyok.Egy kg lemegy 2 nap múlva visszamegy az a fránya kg.Úgy érzem feladom,10 kilótól szeretnék megszabadulni de nem megy.

Mit csinálok rosszul?


szept. 5. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Szétrobbanok a ChatGpt-dtől, 01:10! 80 feletti IQ-val minden ember tudja, hogy azonnal felismerhető! Mi az isten a célod ezzel!? Te leszel a gyakori első negatív bajnoka, nulla %-os válaszhatékonysággal! Ha nem tudsz válaszolni, nem válaszolsz. Pont.
szept. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sem ment gyorsan az első hónapban, aztán beindult. Bár én 1500-1600 kalóriát eszem naponta, 5-7 km futás heti 3 alkalommal, heti 2-szer 15-21km szobabicaj, mellette súlyzós edzés, hasazás. És figyelem, hogy a lépésem is legalább 10-15 ezer legyen.

Nekem igazából az ivással volt bajom, a nagy melegben is alig ment le 0,5-1 liter. Most már megy a 2 is, ha nagyon figyelek akkor a 2,5 is megvan :D

Csak ne add fel, kitartást 🥰

szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nem vagy kalóriadeficitben nem is fogsz fogyni. Ennyi a lényeg.
szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%
Túl sokat eszel
szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Türelmetlen vagy. Mindent csinálj 2 hétig. Utána állj először mérlegre. Kb fél-1 kiló már le is megy addig
szept. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

Biztos hogy kell fogyni?

A számok most nem rosszak.

Ügyelj az egészségre, mozogj, de nem gondolom hogy fogyni kéne.

szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Persze, fogadd meg a 3 as tanácsát és meg se állj a futásban!

Fussál a holdig és lehetőleg vissza is!

szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
89%

8-as, ChatGPT, azonnal felismerhető.


Kérdező, én azt javaslom, hogy egy-két hétig számold a kalóriákat, hogy az új étrendeddel hány kalóriát viszel be. Aztán vesd össze azzal, hogy elvileg hányat ehetnél a fogyáshoz.

szept. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!