Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 155 cm magas vagyok, s...

Hogyha 155 cm magas vagyok, s 66 kiló, letudok fogyni decemberre 45 kg-ra, amenyiben mindennap szobabiciklizek 7-es fokozaton legalább 40 percet? Emellett kevés nasit, péksüteményt s káros kaját eszem.

Figyelt kérdés

aug. 7. 14:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
51%
Ne feltétlen a súlyra koncentrálj. De csak addig fogyj amíg nem látod magad jónak, persze egészséges is legyél. 45kg alá SEMMIKÉPP ne menj. Inkább izmosodj és jobban is fogsz kinézni, de akkor nem is leszel 45kg (izom tömege > zsír tömege). A lényeg hogy egészségesen fogyj. Sok szerencsét! Decemberig bőven le tudsz fogyni.
aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Heti 1 kilót napi biciklizés és észszerű táplálkozás mellett akár le is lehet fogyni. Én nem mondom, hogy nem fog sikerülni. Tavaly én is fogytam heti 1 kilót pár hónapig. Plankolj, az állítólag rásegít, meg jobb érzés erősebbnek lenni. A bicikli helyett vagy mellett viszont mondanám inkább a szteppert.
aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!