Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha 155 cm magas vagyok, s...

Hogyha 155 cm magas vagyok, s 66 kiló, letudok fogyni decemberre 45 kg-ra, amenyiben mindennap szobabiciklizek 7-es fokozaton legalább 40 percet? Emellett kevés nasit, péksüteményt s káros kaját eszem.

Figyelt kérdés

aug. 7. 14:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%

#20

Téged semmilyen szinten nem vettelek számításba. A BMI-d az egészséges tartomány alá esik, ebbe semmi nem fér bele. Sem lényeges izomtömeg, sem tartósan egészséges mennyiségű zsír.

aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
11%

#21

A BMI nem jelent semmit. Nem mutat izomtömeget se.

Gondolom se nem vagy vékony, se nem élsz egészségesen, se nem sportolsz semmit, se nem használod a hidegvíz jótékony hatásait...stb..

A véleményed számomra nem jelent semmit, mert egy vadidegen embernek fogalma se lehet arról, hogy én hogyan élek.


Ma mennyi gyümölcsöt is ettél? Ezen a nyáron milyen sport tevékenységet folytattál mennyi ideig?

aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egészségesen nem, a pulzus számít nem az hogy hányás fokozaton van
aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%

#21

"A BMI nem jelent semmit. Nem mutat izomtömeget se."


Annyiban igazad van, hogy a BMI nem jó mércéje a túlsúlynak. Eleve túl alacsony testsúlyt javasol és abba sem számolja bele a zsír és izom arányát.


DE!


A BMI eleve túl alacsony testsúlyt javasol és ha te még a BMI szerint is alultáplált vagy, akkor alultáplált vagy.


"Gondolom se nem vagy vékony, se nem élsz egészségesen, se nem sportolsz semmit"


Semmit sem tudsz rólam, de ha személyeskedéstől jobban érzed magad, csináld.


"A véleményed számomra nem jelent semmit"


A te véleményed pedig a belsőszerveid számára nem jelentenek semmit, amit kikészítesz az alultápláltsággal.

aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
14%

"A te véleményed pedig a belsőszerveid számára nem jelentenek semmit, amit kikészítesz az alultápláltsággal"


🤣👏🤦😂😆


A nap vicce, köszi.

Leírom, hogy ma mit ettem, szerinted ilyen egy alultáplált étkezés? 🤦😂


Reggeli: nagy kanál termelői virágméz, 5 db nagy szelet sonka, egy nagy darab paradicsom és paprika, 2 db közepes méretű őszibarack, egy retrokifli

Ebéd: egy nagy tányér gulyásleves kiflivel, desszert csokis Cartedoros jégkrém

Uzsonnavacsi: egy nagyobb görögdinnye felének a fele, 200gramm vegán kókuszos joghurt erre szórtam holland kakaóport, és egy kis pékáru.


Na, ez neked az alultápláltság? 👏🤦


Szerintem egészségesebb vagyok, mint te. Nem baj, gondolom irigykedsz rám, mert jobbá nézek ki, mint te. Ez van. Tegyél érte.

aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

Nem valószínű, max talán akkor ha koplalsz, de annak semmi értelme, egy életen át úgysem bírnád és csak visszahíznál.

Egyébként 45kg kicsit kevésnek tűnik. De ahogy érzed.

aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%

"Leírom, hogy ma mit ettem, szerinted ilyen egy alultáplált étkezés?"


Nagy kanál, nagy szelet, nagy tányér, nagy dinnye. Az egyetlen egzakt dolog, amit írtál, a 200 gramm műjoghurt.


"Szerintem egészségesebb vagyok, mint te."


Szerintem nem számít, mi a véleményed, nem tudod, ki vagyok és hogyan élek.


"Nem baj, gondolom irigykedsz rám"


Default reakció mindenkitől minden témára, ha valakit kritika ér.


"mert jobbá nézek ki, mint te."


Gondolom gyerekorodban sokat mondták, neked a szüleid, hogy ha okos nem vagy, legalább legyél szép. Ész nélkül sajnos az sem egyszerű.

aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%

#27

Mivel magadról semmit se írtál, csak engem kritizálsz állandóan, ebből kifolyólag te egy lusta elhízott irigy ember vagy. Miért nem magaddal foglalkozol? Ennyire nincs életed?


Pá..szép napot.

aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%

"Mivel magadról semmit se írtál, csak engem kritizálsz állandóan, ebből kifolyólag"


Nem folyik ki belőle semmi. Ha írnék magamról akkor meg azt írnád, hogy hazudok. De nekem amúgy sem kell bizonyítamon feléd semmit, az én önérzetemre nincs hatással, hogy te mit gondolsz rólam 😘


"Ennyire nincs életed?"


Azért el kell ismerned, te is szakítaszbrá bőven időt, hogy 20-30 percen belül reagálj arra, amit írok neked. Mélyen legbelül azért egy meleg érzéssel tölt el, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire fontos részévé váltam az amúgy nagyon elfoglalt mindennapjaidnak 🤣


De örülök, hogy legalább a hisztit befejeztad.

aug. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A kalóriadeficittől többet kell pisilned amitől kevesebbet tudsz mozogni, mert mindig a wc közeleben kell lenned.
aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!